AP Varaždin - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:16

tomekk

Citat: Tomek  u Rujan 02, 2009, 21:45:34
U kakvom su Setre 155 i 156 bile stanju?
Šta je sa Eurobusima 486 i 489?
Dal Zovko MAN-ovi ostaju u AP-u?

Setre su bile u jako dobrom stanju, ipak nisu tako stare, eurobusevi su parkirani u krugu ap-a u Varaždinu, vjerojatno će u Koprivnicu opet kad škola počne :-\ , a vjerojatno i manovi-jedan viđen u Man psc jučer u Varaždinu
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

Setra 156 je sada na AKZG skinute su AP Varaždin naljepnice, a piše da vozi liniju od AP Imotski  ???

Tomek

Ta Setra je danas stigla u Zagreb sa Croatia busevim vozačem na liniji CB-ovoj liniji Zagreb-Rijaka-Zagreb, i onda je na kolodvoru došao vozač od AP Imotski, stavio tablu Imotski-Zagreb i otišao s njom na parking.

tomekk

Citat: Tomek  u Rujan 05, 2009, 19:08:17
Ta Setra je danas stigla u Zagreb sa Croatia busevim vozačem na liniji CB-ovoj liniji Zagreb-Rijaka-Zagreb, i onda je na kolodvoru došao vozač od AP Imotski, stavio tablu Imotski-Zagreb i otišao s njom na parking.

Za croatiu nije, al za imotski je logično pošto je u 100%-tnom vlasništvu Zovke
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

kuba

Danas sam tu Setru vidio u Macoli na liniji Imotski-Zagreb od Autopoduzeća.

Varaždinac

Evo nešto korisno i od mene.  :D

Danas slikao na Vž kolodvoru novopridošlice u voznom parku Volvo 9700 i to gbr. 643 i gbr. 644 (dvoosovinci)

Pa da ne duljim evo slika

gbr. 643 (VŽ 743 JP)



pa još malo



gbr. 644 (VŽ 744 JP)



pa još



te usput i 9900 gbr. 629 (VŽ 579 HO)



tomekk

#246
B-641 danas na liniji za Split u 11:30 iz Varaždina









na AK Novi Marof:



Ovaj je od svih nabavljenih najnoviji te mislim da posjeduje i najviše opreme , između ostalog i kameru za vožnu unatrag.
Motor je standardni volvo od 420 ks.
Zahvaljujem se ljubaznim vozačima ;) ;D

te B-501 na AK Varaždin s slupanim prednjim gornjim staklom :o





BTW, troosovinac dobio garažni 640, a setra 315 gt još nije puštena u promet dobila 639

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

#247
Evo slika Volvača od jučer:  :D




a ovog jadnička nisam mogao 'ful' slikat zbog one glupe ogradice i drvca na AKZG   >:(

Varaždinac

super sad ih imamo sve.  ;)


tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Još da netko Setru ulovi!!!

tomekk

Evo jedne slike od danas, straga je, al pošto ima još jedan bijeli u ap-u možete napravit usporedbu 8)
B-643



btw, za Split u 9:30 otišao novi 642 te sam zamjetio da nema prozirni pokrov na stražnjim svjetlima već cijeli crveni tako da se i po tome prepoznaje da je stariji ;)
Za Split u 11:30 otišao volvo 9900, 627
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Varaždinac

Evo opet ja.

gbr. 643 straga



pa malo unutrašnjost





pa gbr. 477



i zadnja slika gbr. 643 (moj omiljeni kao što se vidi iz slika) u bijegu.



Danas vž kolodvor bio prepun buseva. Bilo je 3 eurobusa av120 l, 2 eurobusa av120, 3 setre, 4 steyra, 1 volvo 9700, 3 neoplan skyliner, 1 isuzu, 2 man-ova plus vž linija buseki. Poslikao bih i više no svakih 10 sec je išao neki bus pa je ovo jedino kaj sam uspel poslikati.


buSHunter795

Citat: tomekk  u Listopad 19, 2008, 20:31:21
ovom skylineru 611 je nedavno prelakiran cijeli donji dio do prozora s jedne i druge strane, a našao sam i sliku na internetu na kojoj je imao naprijed masku od druge generacije pa me zanima dal netko zna jel možda bus imao kakav sudar?

Je, sječam se, on je prije 2 godine imao sudar negdje oko Sesveta. Kombi sa skelama naglo je zakočio ispred njega , pa se Sky zaletio u to, pa su mu skele probile kroz donju šoferšajbu, srećom nitko ozljeđen. (tako sam čuo)