AP Varaždin - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:16

Tomek

Evo novi iz Zagreba

Eurobus AV120 kupljen od Lackovića i gbr643




Berlingo

Moj skroman doprinos ovoj temi.

zoki.man.fan


Alex


zoki.man.fan


mate


buSHunter795


642 - još se vide neki natpisi iz Austrije na njemu..

mansg313


Ivan1983


markost


mansg313


Tomek

gbr392 -- 16 godina mu je već na leđima


gbr640 -- novi logo za novo doba??








Sad im je logo još sličniji Vincekovom!

sarggy

vauuuuuuuuuuu sad da sve tak oslikaju bilo bi lepo

tomo

Moram priznati da me nešto baš i ne fascinira ovaj dizajn.... ne kažem da nije lijep...ljepše bi možda bilo u dobrom starom narančastom tonu ali sa novim, redizajniram logotipom..... ili jednostavno ak ne ide, standardna naljepnica, plava slova AP Varaždin i bijeli busić...

tomekk

Citat: tomo  u Studeni 23, 2009, 10:01:49
Moram priznati da me nešto baš i ne fascinira ovaj dizajn.... ne kažem da nije lijep...ljepše bi možda bilo u dobrom starom narančastom tonu ali sa novim, redizajniram logotipom..... ili jednostavno ak ne ide, standardna naljepnica, plava slova AP Varaždin i bijeli busić...

Moje je mišljenje da su mogli stavit neku drugu boju jer sad dosta sliči shemi na Vincekovom travegu, no ipak je stari grad "izvorno" Ap-ova shema koja je najbolje pristajala eurobusevima 405, 486, 487, 489... dakle taj dizajn starog grada mi je bio najljepši i sve se lijepo uklapalo i poklapalo...
Ovdje mi se ne sviđa to što je kod prednjeg dijela jednostavno odezano paralelno s lajsnom...po mojem mišljenju tu je boja trebalo postupno bljediti tj iz ove roze prelazit u bijelu, no ipak je bolje da imaju shemu nego da je samo pusti bus s logotipom.Ipak to doprinosi prepoznatljivosti firme :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga