AP Varaždin - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:16

zaza

#345
Citat: sarggy  u Lipanj 28, 2010, 13:43:05
to je bila šema staroga grada to je dobila prije 2 dana negde

nije stari grad nego hotel turist noću

vozac

Pogodite tko je vlasnik B177

tomekk

Citat: vozac  u Lipanj 28, 2010, 22:49:34
Pogodite tko je vlasnik B177

Hehe.Bila je (i valjda je još) regana na firmu Transi.Ta firma je pak osnovana negdje u 4. mjesecu da bi potom bila kupljena ova setra.Direktorica firme je pak u rodu s direktoricom hotela Turist i to je to  :)
Inače tu ima puno mućki oko tih autobusa u privatnom vlasništvu koji su u Ap-u, a oni natpisi pauk, gumeko i transi su navodno skinuti zbog kazni jer nebi smjelo pisat ime privatnika na vratima dok je logo druge firme....
Uglavnom ima tu puno nerazjašnjenih stvari...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

5AR


Tomek


mate

Nekoliko slika iz Splita, autor slika je tomo koji mi ih je poslao i zamolio da stavim

Gbr.504



Gbr.555





Gbr.642



Gbr.643



Gbr.644


Tomek

Ako bi gledali po namjeni ovo su prethodnik i nasljednik u AP VŽ-u.. Ovaj Steyr inače ima sivi stražnji desni poklopac, očito skinut s nekog sivog Steyra i to izgleda prilično neugledno.


conecto

Citat: Tomek  u Srpanj 02, 2010, 12:59:25
Ovaj Steyr inače ima sivi stražnji desni poklopac, očito skinut s nekog sivog Steyra i to izgleda prilično neugledno.


Nekad nezamislivo kod Varaždinaca!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tomekk

#353
Citat: conecto  u Srpanj 02, 2010, 13:02:29
Citat: Tomek  u Srpanj 02, 2010, 12:59:25
Ovaj Steyr inače ima sivi stražnji desni poklopac, očito skinut s nekog sivog Steyra i to izgleda prilično neugledno.


Nekad nezamislivo kod Varaždinaca!

Počela sezona pa se ne stigne to obojat, ali doći će već na red kad bude vremena...
Evo ga i iznutra, predzadnji red sjedala http://i365.photobucket.com/albums/oo96/tomekk_2008/Slika0518.jpg.
Nije bajno jer kroz godinu vozi lokalu pa ga dosta unište školarci..
Sjedišta su pretapecirana, al bi trebalo kompletna sjedala tj naslone, samo je pitanje u kakvom je bus stanju i dal se to isplati.
Btw, B383 - MAN SR 180;Avtomontaža, midi više nije sivi nego je pobijelio i dobio crni logo.

EDIT: Setra 177 s novom shemom ode za Poreč pa ak neko ima volje za slikanjem....
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Alex

Danas ujutro za Bašku sa jednim putnikom


maky

Citat: Tomek  u Srpanj 02, 2010, 12:59:25
Ako bi gledali po namjeni ovo su prethodnik i nasljednik u AP VŽ-u..
To onda znači da ćemo 7700 viđati i u Splitu kao što su nekoć redovito dolazili Steyri?!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tomekk

Citat: maky  u Srpanj 02, 2010, 23:29:35
Citat: Tomek  u Srpanj 02, 2010, 12:59:25
Ako bi gledali po namjeni ovo su prethodnik i nasljednik u AP VŽ-u..
To onda znači da ćemo 7700 viđati i u Splitu kao što su nekoć redovito dolazili Steyri?!

Misliš 8700  ;) Vjerojatno da, a rekao mi je jedan forumaš i da su već vozili St..
Jbg, sezona je, svoje autobuse iznajme agencijama za izlete, a onda moraju linije popunjavat sa onim šta im ostane.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

maky

Da 8700, neznam odakle sam izvukao 7, kad je to gradski...  :-[

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate

U Splitu, autor: tomo

Gbr.616





Gbr.637