Autobusi na probama, posudbama i sl.

Autor maky, Ožujak 10, 2008, 01:03:16

Lion's Driver

#285
Ja koliko sam cuo na radiju od voditelja prijevoza da voze 60ku i 37. samo produzava do Lore i na kraju Poljud... nesto tako... Ali, s autobusima koji imaju tablu ultre ne moze nitko osim ultrasa s kartama za taj bus ili ultru. Za građane idu dodatni polasci linija 60 i 37 bez posebnih oznaka.
Vjerojatno je broj stanica jednak redovnim linijama plus one na trasi od terminala Sukoisan do samog Poljuda.

MAN truck bus

Glupo je šta su poslali Citye koji se deru na 70 umjesto da su poslali školarce koji imaju razvučene brzine + malu kilometražu. No opće je poznato da je ZETu logika zakržljala...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

Molim te Bogon... kako je to pogresno... Koliko ljudi stane u Citya koliko u Citara G a koliko u skolske Regie i Classice... Svake godine je isto i niko se ne buni prema tome...  :-X

Paško

Viđen upravo Citaro G #182, dakle još ih ima
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Jutros sam sreo jednog.
City #310, daj Boze da naletim na jos kojeg u prolazu

421

Citat: MAN truck bus  u Srpanj 08, 2018, 14:10:37
Glupo je šta su poslali Citye koji se deru na 70 umjesto da su poslali školarce koji imaju razvučene brzine + malu kilometražu.
No opće je poznato da je ZETu logika zakržljala...
Prije pritiska na tipku "pošalji" razmisli što si napisao. Jer je ZET poslao ono što je Promet tražio,zar ne?
@Lion's Driver
Prilično si dobro odgovorio na moje pitanje navodeći "čuo na radiju od voditelja prijevoza", "nešto tako" i "vjerojatno".
Di je troosovinac, on bi znao detaljnije i konkretnije....
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Paško

Ne bi znao. ZET-ovi autobusi ne voze gradske linije, nego izravne transfere iz Ultra Beachvillea (kamp Galeb u Omišu) do Poljuda. Svi s Ultrinom narukvicom mogu se besplatno voziti svim Prometovim linijama.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN truck bus

Citat: 421  u Srpanj 09, 2018, 13:20:36
Prije pritiska na tipku "pošalji" razmisli što si napisao. Jer je ZET poslao ono što je Promet tražio,zar ne?
@Lion's Driver
Prilično si dobro odgovorio na moje pitanje navodeći "čuo na radiju od voditelja prijevoza", "nešto tako" i "vjerojatno".
Di je troosovinac, on bi znao detaljnije i konkretnije....
Znači Promet je mogao i birati autobuse, izvrsno! Barem su izabrali vozila koja već imaju u voznom parku da se vozači nemoraju dodatno mučiti s drugim vrstama autobusa. good_boy
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

#293
Opet si krivo shvatio!
Nije Promet tražio marku, već kapacitetom adekvatne  bus123  bus123 bus123.
Sretna je okolnost da su vozni parkovi slični, radi održavanja i poznavanja  bus123 od strane mehaničara i vozača.
BTW Uz dužno poštovanje prema ostalim gradskim i prigradskim prijevoznicima, smatram da ZET i Autotrolej imaju najviše iskustava s izvanrednim prijevozima te da mogu dati dobar prijedlog oko pomoći pri realizaciji prijevoza za određene svrhe.
Tim više što im to nije prvo iskustvo.(Ultra, Zrće, papa, Kraljica, Pantovčak, Marija Bistrica...)
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

man323

Jučer sam uhvatio #322 u Podstrani u smjeru Splita oko 1 iza ponoći

2062 036

Iako bi ova slika više išla u povijest, stavit ću je tu jer se ipak radi o autobusu na probi.
Magirus na probi u Prometu 24.09.1964.

man323

Očekuje li se i ove godine dolazak ZET-ovih autobusa za vrijeme Ultre?

Intouro


Intouro


EUROBUSZG