MAN Lion's City

Autor maky, Studeni 21, 2007, 20:07:56

Intouro


podgora

Citat: AnteRegio  u Kolovoz 07, 2019, 13:02:50
Došli su u garažu
Nadan se da ne lazes.Jer san prikostura u Splitu pa cu otic do garaže.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

#467
Pet ili šest komada je tu. Možda čak odu na linije...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Intouro

Nevirujem da ce na linije.

Lion's Driver

Citat: amfan  u Kolovoz 07, 2019, 15:21:37
Pet ili šest komada je tu. Možda čak odu na linije...

je li ugrađen sustav za karte i validatori?... šta im još osim registracija fali

man323

Koliko vidim sa slika, svi Cityji su registrirani i ugrađen im je ticketing, što znači da su spremni za izlazak iz garaže i odlazak na linije.

XDonald

Malo iz #003 koji je danas vozio na 15ki. Moja prva voznja u njima, divota stvarno. Hladi dosta bolje nego starije serije Cityja. Strah me je jedino za 4 predzadnja reda sjedala jer ce njihova pozadina bit izlozena devastiranju, za razliku od onih po 3 s obe strane prema unutra iz 1.serije.
Jos im nisu ugrađeni ponistivaci, a ni wifi jos ne radi  good_boy

Paško

#472
Što jest da jest, vožnja u njima stvarno je besprijekorna. Ne klapaju niti malo. Slažem se s tobom u vezi sjedala na stražnjem kraju, bit će porazbijanih. Jedna sitnica koju nismo spomenili, a koja mi je zanimljiva je STOP sustav. Postavljena su samo dva botuna i to ispred drugih vrata, što je pohvalno, a kad ih netko stisne, javi se zvučni signal kao kad se zatvaraju vrata. Super mi je stakleni prozor na krovu, daje dodatnu dimenziju busu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost

#008 osta već bez prednje live ratkape.

Paško

Da su bili pametni, ne bi ih ni naručili. Praksa je pokazala da za nekoliko godina većina ratkapa ispari. Sad će bus izgledati ružno, a za to nije bilo nikakve potrebe.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Inače, Cityji nisu nimalo popularni kod vozača, kojima smeta (po njihovom mišljenju) loša izrada i pretjerano klapanja, ali i ispadanje mačjih očiju ili unutrašnjeg retrovizora, kvar klime, kvar elektronike zbog kojeg autobus kaže da nema goriva dok mu je rezervoar pun i još dosta "bolesti" za koje se nadam da će ostati dječje...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Naši su odlični. Vozači prezadovoljni. 

man323

#477
Većina vozača u Prometu nažalost vidi MAN-ove autobuse kao autobuse trećeg ili četvrtog ranga, dok su Mercedesi, a pogotovo Citari, svetinja, pa makar oni klapali i bili 100 puta gori od Lion's Cityja
Ratkape se uzimaju jer ih određeni pojedinci smatraju bitnim detaljem na autobusu, jer, kako kažu, autobus s njima puno bolje izgleda.

markost

A ništa lošije nebi izgledale felge bez ratkapa  sa krunom samo da ih redovito peru i ponekad opituraju.

man323

Nema potrebe za bojanje felgi ako se redovito peru