Displeji

Autor maky, Prosinac 21, 2007, 22:21:19

Kolega garažer

Na prednjem i bočnom displeyu pise:
60 SPLIT - PODSTRANA - OMIŠ
PROMET Split

mainz

#346
Citat: amfan  u Kolovoz 08, 2019, 17:35:10
Nova linija za spajanje s tzv. metroom:

Citat:
Obavijest za putnike
8 kolovoza 2019

Od petka, 09.08.2019. g. uvodi se nova INTEGRIRANA LINIJA koja će voziti od Zračne luke do Željezničke stanice u K. Starom te u obrnutom smjeru.

Trasa linije: Zračna luka - Cesta dr. Franje Tuđmana - Put Vlaka - Ivana Pavla II - Zagorski Put - Želj. stanica (K. stari) -  Zagorski Put - Ivana Pavla II - Put Vlaka - Cesta dr. Franje Tuđmana - Zračna luka.

Vozni red navedene linije možete pogledati pod rubrikom VOZNI RED (urbano područje).


slike su od 09.08.2019.



Paško

#347
#217 upravo vozi na liniji 2 s neobičnim displejom: ruta je SUKOIŠANSKA - ZRAČNA LUKA, a broj 2 krivo je postavljen, manjeg fonta i nije boldan.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Mislio sam da mi slika nije uspjela, ali sad vidim da ipak jest.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Josip-Split

Zanimljivo  perfeto

Paško

#316 na osmici, a displeji mu svi isključeni.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Intouro

Vidio sam sad #005  prednji displey ne radi gdje se nalazi broj, umjesto 8 ŽNJAN-ZVONČAC pišeb JAN-ZVONČAC, bas ružno izgleda

Paško

#352
Font linije 2 nije pravilan, nikako da to srede.
Jedan od novih Cityja vozio je danas na 27 s pokvarenim displejem koji je spojio početak jedne i kraj druge linije. Miješanjem s linijom 15 umjesto 27 SPLIT - ŽRNOVNICA dobili smo 15 DPLIT - ŽRNOVNICA.
man313 kaže mi da je više puta vidio jednog od novih na 60 s krivim, starim displejem koji još sadrži Dugi Rat. Trebat će tu još posla.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RegioBus

Ipak su sredili displeje na liniji 10

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


markost


Paško

Na novim Citarima koristi se mali odvojeni displej za ispisivanje broja na boku, pohvalno. Stražnji displej kao nekad na novim Faceliftima prikazuje broj preko od vrha do dna ekrana, dakle nije suženo.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RV

Citat: AnteRegio  u Rujan 08, 2019, 10:42:35
Vidio sam sad #005  prednji displey ne radi gdje se nalazi broj, umjesto 8 ŽNJAN-ZVONČAC pišeb JAN-ZVONČAC, bas ružno izgleda

MAN Lion s City

U kvaru displeja pridruzuje se i #004


Intouro

Sta je ovim displeyima

smogovci.bbb2

Možda su stavili veći fon slova pa se ne prikazuje cijeli naziv i broj linije jer ne stane. U Autoprometu Sisak slova su pokretna na displayima. Ne znam zašto se to ne prakticira i u drugim gradovima
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza