Globtour - slike

Autor erobuss, Studeni 22, 2007, 01:31:13

Tomek


volvobus

6056 dobio reg. DA 238 CP,6059-  DA 236CP vejerojatno i ostali ali jučer još nisu bile stavljene

volvobus


Tomek

Ja vidio samo jednog s novim tablicama, a to je ovaj

No zato je ovaj ostao bez tablica

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tlimfocit

Evo dok čekamo sljedeće prinove, malo slika hrvatskih polovnih Volvaća na kolodvoru u Vrgorcu. Autobusi solidno izgledaju, ali treba malo ušminkati neke detalje. Neznam jesam li napisao, ali autobus ima 57 sjedala što je na ovu duljinu stvarno jako komodno. Ovi na HR tablama će većinu vremena provoditi na linijama iz Zagreba za Vrgorac odnosno Dubrovnik. Zahvale za slike gospodinu M.








mate

Jos jedan Sideral dobio daruvarske rege, mislim da se radi o ex.ZG-1304-AL, danas na Vinkovci-Wien


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

ROAD

Koji vjerovatno ne rade.
NEOPLAN VIP CLASS

klimama

Ja nisam isprobavao, ali bilo je uključenih punjača za mobitel, pa pretpostavljam da ima struje.

BlablaPricasBezVeze

Citat: ROAD  u Ožujak 24, 2013, 10:00:26
Koji vjerovatno ne rade.

Svaki od 7 9700/H ima u sebi pretvarač na 220V, neke poznate kanadske firme kojoj sam zaboravio ime :P

bridge

Ne kužim zašto Rajko uzima ovakve buseve koji su dali od sebe sve?On je među jačim prijevoznicima trebalo bi valjda malo novije dovozit na tržište
a ne sve i svašta. A ne razumijem što to znači "trebalo bi ih malo ušminkat" izgledaju očajno od babe curu pravit to nije neka reklama ni održavanje

Bosnaexpres Doboj

Ti busevi jesu već uveliko amortizovani, ali pobogu za linije po Hr i BiH je suludo kupovati nova vozila. Nova vozila se nabavljaju za linije prema EU, a na ovim domaćim linijama ih ne bi nikad otplatio. Vidite da ovi polovni Volvosi voze po domaćem terenu.