autoskola

Autor Marin Furčić, Rujan 30, 2015, 21:21:03

Marin Furčić

Koja je autoškola najbolja za polaganje u zagrebu D kategorije?

Ddriver

U Zagrebu imas autoskolu Mandić,Mladi poštar,Skola za cestovni promet(u sklopu te skole je i autoskola).
Nazovi svaku od njuih i raspitaj se.Nakon toga ces vidjet koja ti najvise odgovara.Naravno sve ovisi i iz kojeg si djela grada...
Ne vjerujem da ima najbolje i najgore autoskole...sve su to razlike u nijansi.;)

Feeler

Autoškola Zagreb (Šubićeva 20) ima akciju do kraja 2015. - D kategorija za 6500 kuna.

bonaparte12

cijena je 6500 ako imaš C ako imaš samo B onda je oko 8500
POLAKO I SIGURNO

brane

po meni, netko tko ima barem C kategoriju i neko vozačko iskustvo na kamionu, ne bi trebao imati problema sa polaganjem D. tako da se tu isplati ići na najnižu ponudu, jer ubiti samo trebaš se pripremiti za ispit. onaj tko polaže D sa B kategorije bi kod izbora autoškole trebao se raspitati gjde je koji instruktor, jer je bitnije tko ti je instruktor nego koji bus voziš

Josip bacanovic

#5
Dobro vecer svima, posto sam tek jucer polozio i kad sam placo autoskolu rekli su mi da ce mi oni sve sredit kod 95 ,neku digitalnu karticu,papire za KV, sada kada sam polozio i isao dignuti vozacku rekli su mi da je nemam pravo dignuti jos tjedan dana dok ne dode nesto iz zagreba , i da donesem jos naknadno 600 kn za digitalnu karticu, + 100 kn za kod 95. plus to sto cu morat dat za vozacku 200 Kn..  I ovako me je skola izasla previse,sama autoskola 11500 Kuna jos ispiti ljecnicki i ispitivac oko 2500 Kn, i KV prekvalifikacija 5700 Kn. Sveukupno oko 19000 Kuna  good_boy imam osjecaj da tome nema kraja... Zanima me za tu Digitalnu karticu dali sam je ja duzan vadit i sta imam od nje. Isprike sto sam malo razduzio sa pitanjem. Pozdrav svima.

Shole

Da, karticu moraš imat jer svi autobusi noviji od 1.1.2009.  imaju tahograf a karticu, a ne klasični na listić.  Nju kad napraviš traje ti 5 godina. Košta 500 i nešto kuna.  Čekaj da ti dođe nova vozačka pa da taj broj upišeš na karticu.  Za 5 godina će ti isteć cod95 pa ćeš morat ponovno proć periodični izobrazbu, a u isto vrijeme će ti isteć i ta kartica pa ćeš zajedno opet napravit novu vozačku i novu karticu negdje krajem 2020. godine.  ako bog da zdravlja

Josip bacanovic

Hvala ti na odgovoru. Nemam bas prijatelja sofera pa mi svi daju drugacije odgovore. Onda cu probat uskladit 95 i tu karticu da isticu u isto vrijeme. Hvala ti jos jednom. ma dat ce bog zdravlja,mora. :)