ARZ (Autobusna radionica Zagreb)

Autor Portos, Prosinac 08, 2007, 18:36:54

Eurobus av120

užas... uživo izgleda još užasnije nego na slikama...  :( :(

Tomek

Odlična slika manoplan, ovo je gb18, koji je dosad bio bijeli što znači da je sada još ostao samo gb19 u bijeloj boji, a 18 i 20 su sređeni. Nadam se da su malo i mehaniku sredili da se ne bi ponovio gb20 koji je unatoč tome što je bio novo obojan ostao stajati u ARZu dugo dugo zbog stalnih kvarova koja ova nesretna serija midija ima.

Ivan

#17
Citat: manoplan  u Srpanj 17, 2008, 15:41:36
U ARZ-u je danas bio ovaj midi...bez gbr-a.Čini mi se da je friško sređen.Šta se na njemu radilo,nisam siguran,ali znam da će znati oni koji ZET imaju u malom prstu.(Tomek,Ivan....) ;)


:) lol, nije baš da mogu znati što se u ARZ točno radi na njima, ali inače su imali velikih problema sa većinom pogonskog sklopa...



Samo, ZET mi prestaje uopće biti jasan... Naručili su 10 midija do kraja ove godine, a sada obnavljaju ove koji su spremni za rashod? Uz cca 210 novih autobusa, radi čega im treba obnavljati, uz NG 272, one najkvarljivije? ???  Modža ipak misle uvelike proširiti vozni park, pa ostaviti čak i ove iz '94? Hoće li to značiti hrpe poboljšanja na linijama, ili??

Ali opet mi nije jasno, baš toliko povećanje? ??? ??? ??? Možda ih spremaju za prodaju...

Tomek

Danas u ARZ-u viđeni gb122,124(ta dva cijelo ljeto nisu viđena u prometu), jedan plavi Eurobus, gb160 i 2 NLa263(jedan stariji i jedan noviji)..

mansg313

mozda ce ih poklanjat pa ce kao gb 17 zavrsiti u mestrovicu

Tomek

U ARZ-u bolje dane čekaju gb124,gb122,gb46 i gb160.



2 NL263 stoje pak s druge strane na parkingu, jedan iz 99. i jedan iz 03.. Kako bi dobro došli svi ovi u prometu, uf, dnevno po 20 autobusa fali za izlaz, a jesen je tek počela...

manoplan


MAN fan

btw imas li kakvu informaciju o gb 46? ne viđam ga uopće pa pitam

ipiljek

18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

MAN fan


MAN fan

 e da te pitam jos...Da li znas slucajno sto je sa gb 51.nema ga u prometu ni u app.Jel i on mozda prebacen u goricu?

Tomek

#26
gb51 nije prebačen u Goricu, on od sudara stoji u ARZ-u i čeka bolje dane.

MAN fan

Ah steta busa. Nadam se da neće završiti kao gb43

mansg313

Nedo bog da 51 zavrsi kao 43 pa ipak je 51 puno bolji sta se tice i motora i instalacija pa do kocenja ta dva busa se po meni nebi mogli usporedjivat :)

Tomek

U ARZ-u vani na parkiralištu danas novi školski Daily, jedan novi Cacciamali, Conecto gb433, jedan potpuno plavi Eurobus, jedan Lion's City, jedan NL i ponovo NG272 gb124  ;D.. Taj 124 je bio u ARZ-u 5 mjeseci, vozio tjedan dva i umro na 121 što imamo sliku te je sad ponovno u bolnici za autobuse...

Inače ubrzo trebamo očekivati SL283 gb71 da izađe popravljenog krova(na njega je palo drvo na Sljemenu) te Eurobus gb51 koji je imao sudar na goričkoj te koji možda dobije i novu boju.