ex Adriatic Bus & Tours Rijeka

Autor Tomek, Srpanj 06, 2008, 18:14:03

Tomek

Adriatic Bus & Tours
Rijeka, Jadranski trg 1/b
tel. 051/214-666
www.adriatic.com.hr
- neaktivna




Ovaj pomalo legendardni prijevoznik je sa respektabilnog voznog parka spao na mrvice...
Danas i jučer u Zagrebu njihova Setra S315GTHD




middid

I ovo sta ima je previse s obzirom kako radi i koliko je ljudima ostao kratak sa novcem takvi po meni nisu uopce zasluzili da budu na ovom zanimljivom forumu...

bmax

Njegova dva iveca orlandini stoje u Dugopolju bez tablica i to crveni i metalik sivi, bila je prica da kupuje nove autobuse i to setre 415 hd ali ocito od toga nista.

Tomek

Evo jedna fotka iz 98./99. sa 3 Adriaticova autobusa na zagrebačkom Kaptolu, TAM 331 je registracije RI-279-DG, vjerojatno ex Autotrans


5AR

Citat: Tomek  u Prosinac 31, 2008, 14:38:39
Evo jedna fotka iz 98./99. sa 3 Adriaticova autobusa na zagrebačkom Kaptolu, TAM 331 je registracije RI-279-DG, vjerojatno ex Autotrans

http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/album1/scan002001a.jpg
Da to je EX Autotrans gbr.827
Čuo sam da je i Setra prodana. Da li su dvije ili samo jedna u ovoj firmi?

Tomek

Priča se o prodaji njegovih Setri, ali ova S315GTHD je definitivno još uvijek njihova -- jučer na ZG aerodromu


shef

Koliko znam, ni nemaju više ništa drugo...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Pa bile su 2 S315GTHD, tamno crvena sa gornjih slika koja je malo novija i ova koja je malo starija(retrovizori).

maky

Da, a ona druga je zaista prodana  firmi POSA, vidio sam je nekidan u Splitu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

ist

Šta je od Adriatica danas? Zašto je propala njihova kooperacija s Autotransom

troosovinac

kratki spoj na relaciji AUTOTRANS-ADRIATIC.
bela lađa

Tomek

Zadnjih dana njihova S315GTHD u Zagrebu.
Evo dokaz  ;D


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek


Berlingo

Setra vidjena danas u Postojni. Mislio sam slikati ali se policijski auto poceo motati po parkingu. Najpametnije je bilo da se maknem.