Kvarovi i nesreće autobusa

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:39:30

Dreamwalker

Tramvajac, znam da je cijena prepaprena, ali kad bi ih uzeli sve, možda bi dobili popust na količinu. A opet s druge strane, stalno krpati krame je manje isplativo nego da preplate ove Setre. Kad ih ono ČZM preuzima, u nedjelju? Želim im samo da kroz godinu dana budu kao AP Imotski.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Majstor

Ovo nitko ne bude kupio po takvoj cijeni kad realna cijena nije ni 35 ooo Eura
Samo mi sudite pošteno !

shef

Jednostavno ne znaju i nije ih briga. I mi možemo milijun postova napisati. I netko može izgubiti glavu. To se svejedno neće promijeniti.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Teutonic

Dok se u isto vrijeme šoferi na fejsu žale kako se mi žalimo na loše autobuse.

actros

Citat: shef  u Ožujak 11, 2015, 18:25:24
Jednostavno ne znaju i nije ih briga.
shefe nemoj tako, pa moraju nekako snizit cijenu firme  ;D ;D ;D
russian_roulette

NP-549

Citat: Teutonic  u Ožujak 11, 2015, 18:36:17
Dok se u isto vrijeme šoferi na fejsu žale kako se mi žalimo na loše autobuse.

Di je to na fejsu ?

Teutonic

Navodno se ŠI 698 CS prije dan dva sudarila sa bagerom odostraga.

TAM

Jutros se navodno zapalio autobus kod Tribunja. Trenutno ima jako malo informacija, vjerovatno se incident želi zataškati.
Dani ponosa i slave!
    

peron24

Više realnih logičnih objašnjenja za ova čuda nema. Četiri zapaljenja i dva manja udesa u zadnja dva mjeseca već su dovoljna za egzorcista i krim policiju. Sva sreća što brojni putnici imaju suvremene mobitele pa netreba ni čekati novinare.

Avtomontaža

Danas je Aabenra s reklamom za Deichmann imala manje zapaljenje. Slučaj naravno nije završio u medijima jer nije bilo plamena samo je malo zadimilo iz motora.

TAM

#115
Jutro se isto zadimio Graf&Stift (ŠI 582-BN) kojeg su uvalili nama Primoštenicma, nama kojima je autobus u potpunosti izgorio prije mjesec i pol dana. Naravno odmah je poslan u garažu da ga zakrpaju i naravno nastavio nas je voziti kasnije .
Ovdje se radi o genocidu kojeg  Autotransport Šibenik želi izvršiti nad Primoštencima jer smo mi manje vrijedni od svih ostali, mi nismo Hrvati mi smo stoka. Za ovo su odgovorne tri osobe koje neću imenovati, a dobro se znade koje su to osobe.
Dani ponosa i slave!
    

bagatin22

TAM molim te smanji malo sa dozivljajem jer ovo stj pises je krajnje neprimjereno i degutantno,a niti nema velike veze s temom.Konstruktivna rasprava je jedno a ovo je tesko vrijedjanje.

Teutonic

#117
Pokvario se i tam 260a119 ŠI 792 DN danas kod kazališta,ali je problem otklonjen.

Teutonic

Trenutno je u kvaru Volvo 8700 LE ŠI-668 EG,šofer koji ga inače vozi je rekao da je elektronika crkla.

zlepur1

Nema frke to će stručnjaci srediti.Već će oni nešto smisliti pa makar sa dijelovima iz starih tamina.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.