Displeji

Autor maky, Prosinac 21, 2007, 22:21:19

man323

Čudno da su ih osposobili. Drago mi je da jesu, sada bi još bili najjači kada bi kupili komandne jedinice za 307 i 308 i onda bi i na njima radili.
Valjda će ubuduće nabavljati LAWO jer su kvalitetniji.

Malo će ekipi biti teško slikati natpise sa njih jer imaju drukčiji takt ledica nego kod Amelija.

XDonald

Jedva uslika. Ima par neuspjelih od prednjeg displeja, al ovo su tu najbolje sta se moglo.
Naprid pise 17 TRSTENIK-SPINUT (bez Lora).
Kad smo kod buseva, na trici su 310 i 311, na 17ki 312 i na osmici 313, na kojem pise PROMET SPLIT a vozi s tabelom.

tramvajac 92

Zašto ne koristiti mogućnosti displaya pa imati broj linije fiksan, a da se ostalo mijenja Spinut - Lora- Tržnica - Bolnice - Trstenik .

Znam da je na onim flip - dot nezgodno to složiti, ali na LED to nije problem.

XDonald

Evo jos dvi, isti bus i ista linija - #312:

vozilo SSC

Jel se gore na fotografijama radi o neispravnim displayima ili nije dobro programirano?

citaro

Citat: vozilo SSC  u Siječanj 24, 2018, 15:56:50
Jel se gore na fotografijama radi o neispravnim displayima ili nije dobro programirano?

Radi se o tome da je natpise na LED-displejima tesko uhvatiti foticem ako ruka nije apsolutno mirna.

vozilo SSC

Citat: citaro  u Siječanj 24, 2018, 16:20:20
Radi se o tome da je natpise na LED-displejima tesko uhvatiti foticem ako ruka nije apsolutno mirna.

Hvala!  :)

Intouro

Uživo je natpis čist,vidljiv i pre lipo izgleda

XDonald

Napokon ga uhvatio. Po noci puno bolje izgleda

Shole

Jeste probali brziu okidanja stavit na maksimum i mobitel ili aparat stavit na neki fiksni dio ?  Krov od auta, zid....... teško je iz ruke slikat led ekrane

vozilo SSC

Kad radi display što koriste ove table!?

tramvajac 92

Citat: Shole  u Siječanj 24, 2018, 20:53:29
Jeste probali brziu okidanja stavit na maksimum i mobitel ili aparat stavit na neki fiksni dio ?  Krov od auta, zid....... teško je iz ruke slikat led ekrane
Da se slikati iz ruke, isto. Pomaže kad je bus parkiran, doduše.
https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=309.msg240842#msg240842

XDonald

#313

celio

Pa kako su to napisaali Znjan-Sv.Frane umjesto žnjan-Zvončac. Svasta ima u tog prometa.

celio

Koliko znam 8 ne ide do Sv.Frane nego do Zvončaca