Blaguss (Wien, Agora Hungary, Slovakia)

Autor erobuss, Siječanj 15, 2008, 18:12:22

mate

#45

Slika od subote ;)
Evo od mene s AK Zagreb

nibuss

#46
Setra S315GTHD nije BLAGUSS-ova. Nema je u popisu garaznih brojeva po tablicama, ali jedino ako su promenili tablice. Ova setra je poslednja generacija 2003-2004, a oni imaju samo par315-ica to godiste 2003 (najvise drze autobuse 4-5 godina) i to je pitanje da li su jos uvek operativni..#5084(OP42ME) i #5095(W3038MW)...mada sam skoro video jednu takvu #5042(MA314AU), ali mislim da je neko otkupio od BLAGUSS-a.
P.S. nema garazni broj ispod desne S.S  

Tomek

Gdje ima taj popis njihovih buseva po garažnim brojevima?

nibuss

Poslacu ti na mail, ima je na nekom engleskom sajtu, ali ja sam je dobio u pdf-u i jos nesto sam sam dopunio....

Tomek

Danas 415GTHD, viđen neki dan u ZGBu i 9700 prethodne generacije

Berlingo

Njih nisam dugo vidio u mojem gradu. Ova stabla treba ispiliti!



shef

Ovog istog sam sreo danas kod Jadranova. Linija je Crikvenica - Wien.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

Cudna Setra vidjena u Zagrebu. Potpuno crvena, ali s crvenom folijom na staklima. Slika nebi uspjela, bila mi predaleko, neznam ni koja je, trosovinka je sigurno.

manoplan

#54
Viđena Setra 417 GT - HD o kojoj Berlingo priča u postu poviše:
Stara cca 2 tjedna, ima 52 sjedala i 4000km.
Blaguss (kaže vozač) ima 400 autobusa i nakon što napune 4 godine oni ih prodaju i kupuju nove.
Autobus ima unutra imitaciju drvenog poda i aparat za vodu na kovanice.  8)

mate

Ovu Setru sam vidio isto kad i kolega manoplan, u nedjelju na AKZ...i premocno izgleda



Polazak na peron


Berlingo

Jako dobro izgleda. Primjetio sam cak da se ljudi znaju okretati za njom. Zbilja je pojava, ali meni osobno nije nadmasila onu ljepoticu od Briona.

Berlingo


Sonja

imala sam ju priliku vidjeti u akciji na A2 > Zapresicu ;D






Tomek

Danas iznimno promjena na liniji za Zagreb, stigla 415GTHD