Blaguss (Wien, Agora Hungary, Slovakia)

Autor erobuss, Siječanj 15, 2008, 18:12:22

tomo

S 416 GT-HD (bez table, pretpostavljam da je za Crikvenicu jer je iskrcavao ljude na AK Rijeka i otišao skoro pa prazan)

Berlingo

Nedjelja popodne u Crikvenici. Polazak u 14.30. Linija je Crikvenica-Rijeka- Opatija- Graz- Bruck/Mur-Wr.Neustadt- VIB Wien Erdberg. Bar tako pise.

5AR


Berlingo

Svaka cast, sad se kristalno jasno vidi gdje vozi.


Tomek

Blagussov Sprinter na OMV-u, prvom nakon naplatnih u Lučkom iz smjera Zagreba

nibuss


Berlingo

Ilirska Bistrica (Slovenija) u subotu popodne. Ova je ljepotica vozila prema Hrvatskoj. Nije imala oznaku linije. Ali posto je to slikano u 17.11, meni se nekako cini da je to ona za Crikvenicu. Ako se dobro sjecam tamo sam ih uvijek vidjao malo prije 19.00.

boris

Blaguss ima i jednu setru s 315 gt-hd koja vozi liniju Banja Luka- Beč zajedno sa autoprevozom.

busfan

Citat: boris  u Rujan 24, 2010, 16:42:33
Blaguss ima i jednu setru s 315 gt-hd koja vozi liniju Banja Luka- Beč zajedno sa autoprevozom.

Jos voze sa tom 315GT-HD? Ja sam ih vidjao prije 5-6god, zanimljivo mislim da Blaguss jedino od linija prema ex YU(osim sezonske za HR) vozi tu liniju za BL, imali su dosta linija prema Srbiji, sve su pustili Srbijanskim prevoznicima.
A to je vjerovatno iz razloga sot je povratna karta do Banja Luke 66eur, a do npr Brckog ili Novog Sada 40eur, a koliko je BL blize  ;D

Ja ne znam sta je to sa Banja Lukom, tamo za Njemacku ima jedan prevoznik, za Wien jedan prevoznik. Iz Brckog, Bijeljine ide po 5-6 prevoznika za Wien, isto tako i za Njemacku, zato imate najskuplje karte u cijeloj BiH, iako ste otprilike najblizi zapadnim zemljama

grga


             Ta setra 315 gt nije Blagussova nego je prodana u Banja Luku,jedino što vozi pod njegovom koncesijom.


boris


5AR


boris

Povratna karta Banja Luka - Wien kosta 66 eura.

busfan

Citat: boris  u Prosinac 05, 2010, 16:24:17
Povratna karta Banja Luka - Wien kosta 66 eura.

A iz Brckog ili Bijeljine 40-50eur, monopol isto kao i Bakic :-\