ReTours Hannover

Autor mate, Travanj 04, 2010, 11:29:31

mate

RETOURS
Beneckeallee 1A
30419 Hannover
Telefon: 0511 - 63 77 76
Telefax: 0511 - 67 32 96
E-Mail: info@retours.de
http://www.retours.de/

Otvaram temu o ovom njemackom prijevozniku, kojega sam vidao na Touringovoj liniji Sarajevo - Dortmund, a po pisanju kolega forumasa vozi i liniju Hamburg - Beograd, te po potrebi zna doci i u Hrvatsku na liniju. Koliko znam u voznom parku imaju samo Bove (neka me netko ispravi ako grijesim ;))












busfan

Voze ili su vozili cesto i Dortmud i Hamburg-Tuzla, bar sam ih vidjao da prosle godine

mate

Citat: busfan  u Travanj 04, 2010, 13:47:25
Voze ili su vozili cesto i Dortmud i Hamburg-Tuzla, bar sam ih vidjao da prosle godine

To vjerojatno voze oni kad Touringu treba netko za liniju, kao i ovdje na Sarajevo - Dortmund, gdje su oni redovni zadnjih par mjeseci svake subote ;)

transturist

Voze liniju Berlin-Tuzla a vozili su i Hamburg-Tuzla ali od prije nekoliko mjeseci njihov polazak vozi Transturist. 

damir050

Osim vec Pomenutih od Mata Bova , imaju jos Forda Transita

mate

13.8 na liniji Sarajevo - Dortmund


Benjo(ReTours)

#6
----------------

mate

Citat: Benjo(ReTours)  u Kolovoz 20, 2011, 10:21:03
JEBOTE JA ZAM TAD BIO UNJEMU ENO JA ZAM ONAJ ŠTO DRŠI TABLU ZA KAFFU ZA SCHOFERE TO CI TI JUČE SLIKO PREMA GARNICI SL.BORD JEL DE :D

Nije nego proslu subotu - 13.8, oko 13.20

Benjo(ReTours)

#8
---------------

MILCHO

Bus koji radi liniju Sarajevo-Dortmund petkom i subotom odmara na ovom parkingu na Dobrinji (kod škole Skender Kulenović)


Benjo(ReTours)

#10
---------------

MILCHO

#11
Ovaj je bio sam na parkingu, a vidio sam kasnije jednog kod pumpe "Imzit", ali mi se čini da je bila ova ista H:R 6690

Benjo(ReTours)

#12
----------------

Benjo(ReTours)

#13
----------------

Benjo(ReTours)

#14
---------------