Autotransport Karlovac - razno

Autor Ivan1983, Svibanj 18, 2008, 02:21:04

MB FAN

Biciklistica se sudarila s busom u Karlovcu, završila je u bolnici

Na raskrižju prilaza Većeslava Holjevca i Ulice kralja Tomislava, u samoj blizini autobusnog kolodvora, dogodila se nesreća u kojoj su sudjelovali autobus Autotransa i biciklistica

U prometnoj nesreći sudjelovao je autobus Autotransa Karlovac i biciklistica. Žena je ozlijeđena i prevezena u bolnicu, no ne zna se težina njezinih povreda. 

Nesreća se dogodila na raskrižju prilaza Većeslava Holjevca i Ulice kralja Tomislava u blizini samog autobusnog kolodvora oko 13:35 u ponedjeljak.  Očevid je u tijeku. 

https://m.24sata.hr/news/biciklistica-se-sudarila-s-busom-u-karlovcu-zavrsila-je-u-bolnici-569304

lussin

Sinoć migranti ukrali njihov Transliner, kasnije nezakočen završio u džipu od policije

elez

#107
Uhvatili ih kod Slunja: Migranti ukrali autobus i bježali policiji!

Pročitajte više na: https://m.24sata.hr/news/uhvatili-ih-kod-slunja-migranti-ukrali-autobus-i-bjezali-policiji-591938 - 24sata.hr
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Majstor

Ima i jedan Travego u njihovim bojama
Samo mi sudite pošteno !

415 ul

Navodno da se kupuje 10 gradskih autobusa od Zet

shef

Citat: Majstor  u Rujan 29, 2018, 16:11:45
Ima i jedan Travego u njihovim bojama

Da, niski, viđam ga svako jutro vozi HV Rijeka-Karlovac... al kako je noć u vožnji ga je nemoguće uhvatit
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

paurija

ima li netko podatak šta se dogodilo sa harmonikom koja je vozila na Duga Resa - Karlovac i koje godine je zadnji puta vozila?

Shole

Misliš li na onog niskopodnog MAN-a  NG272, ili na onog starijeg Steyra ?

Majstor

Man NG272 stajao uz radionu barem 5-6 god neispravan
Steyr izrezan 2015-2016.g. tu negdje
isto stajao dugo u žici za rezanje
Samo mi sudite pošteno !

STress

Citat: shef  u Rujan 29, 2018, 21:14:13
Da, niski, viđam ga svako jutro vozi HV Rijeka-Karlovac... al kako je noć u vožnji ga je nemoguće uhvatit

Fotka/e će biti danas. Nadam se da ne smeta što će biti pofotkano mobitelom...

NP-549

Slikao ga ja odavno. Pitao dal ga imamo, pa nitko nije odgovorio

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

STress

#117
Safari 2122, polegnut desno (ispričavam se zbog loše kvalitete slike...)

415 ul

kako to da su obje setre 415 hd zavrsile u caznatransu

Sule

Preuzeto sa FB stranice "Autobusi Hrvatska"

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk