Promet/Autoprijevoz Sinj - razno

Autor vedro-brzi, Studeni 23, 2007, 23:00:05

martin

 ;D IMAM JA PRISNIJI STVARI OD N+MATE ZA NERVIRAT SE  ;D
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil


martin

Samo da mije znat koga ce JUJNOVIC poslta da JERKANA izbaci  kad ga odluci izbacit a oce isgurno kad mu vise nebude triba  buljimir
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil



manoplan

Odgođeno suđenje u slučaju Autoprijevoz. Jedan od osumljičenih nije imao novaca za advokata. Sirotan !

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/162934/Default.aspx




manoplan

#129
Na ovom linku je samo dio teksta. Puni se može pročitati u tiskanom izdanju, a danas sam ga imao prilike prolistati u birtiji.
Tamo piše da je ovaj vozač i poslije otkaza u Autoprijevozu imao problema sa drogom i da mu je jednom prilikom pronađena manja količina droge u džepu. On tvrdi da mu je i to podmetnuto.

Tlimfocit


Winamp

Nitko nije primjetio da je O303 RHD iz Autoprijevoza dobio nove registracije: ST-677-UV. Danas je na linij za Sinj

Paško

Pa kako bi itko primjetio kad taj bus skoro nikad ne vozi do Splita?

I opet si falio tablice. ST-677-UV i je Mercedes, ali B 150. good_boy Pa zapiši ih u mobitel ako ne možeš zapamtit.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

STEFI- GRAF

Ma stvarno taj W je uvijek pun senzacionalih otkrića bravo ;D ;D ;D

Winamp

Citat: Avtomontažafan  u Kolovoz 28, 2012, 17:38:54
Pa kako bi itko primjetio kad taj bus skoro nikad ne vozi do Splita?

I opet si falio tablice. ST-677-UV i je Mercedes, ali B 150. good_boy Pa zapiši ih u mobitel ako ne možeš zapamtit.

Onda su ST-667-UV jer znam da je neka kombinacija sa brojevima 6 i 7