U fazi izrade

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:37:36

Manas

#15
Hvala...na MANu stoji svaka shema... nezz kako da objasnim al nekako su napravili da bas realno izgleda kad se prefarba...dok npr na drugim busevima to nije slucaj... sto se boje tice ipak sam je malo potamnio i mislim sad da je kako treba.. :)

Jel u Hrvatskoj jos neko ima NL202.2 ,a da nije uraden repaint za njega ?

lussin

ČZT Vukovar koliko znam...

Manas

da,al je 202.1 ..davno sam uradio taj repaint za onaj stari NL202 al mi se izgubio link negdje

lussin

Istrapromet Umag? To je u real lifu EL ali svejedno...

Manas

moze slika tog NLa od Istre :)



Manas

#22
Evo uradio sam prvu verziju Krkaprometa..Ne znam samo ovaj Font nije 100% isti kao na pravom busu,slican je. Ako znate kako se pravi zove recite prije nego sto zavrsim repainte..ove zastavice cu uklonit naknadno


Druga verzija...Ni tu takode ne znam koji Font ide pa bi bilo dobro ako neko zna da kaze :)

TAM

Šteta repaintovi su odlični. Za prvi si pogodio koji je font, ali za drugi ne znam ni ja koji je font. :(
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Šteta šta nije logo na busu  :(
Ali uglavnom lipo lipo........

slavek

daj mi molim te (može i u PP) reci koji je taj "autor" Cro bus logotipa? Jako me zanima good_boy

TAM

Prava je šteta što nema TAZ Dubrave u OMSIu, ali zato ova shema odlično paše na TAMu  :D
Dani ponosa i slave!
    

TAM

Misli da ovoga nismo imali ovdje. Po svemu sudeći mogao bi potući Volva.
MAN Lion's Coach
Autor:Helvete
Izvor:omnibussimulator.de



Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Ja sam znao to čim sam ga vidio,osobito tu kontrolnu ploču  :D
Uglavnom Helvete (koji pravi taj bus) je rekao da će nakon njega napravit LS Coach L,pa vjerojatno neku setru,a možda kasnije i LS Regio,kojeg bi svi htjeli vidjeti.

Manas

#29
Dobar ce Coach biti samo steta sto nema odgovarajucih mapa za ove buseve..al ja ipak vise cekam ovu masinu  ;D

MAN ÜL 242/272/292 - By Perotinus






VIDEO:

Izvor: http://m-r-software.de