Samozapaljenja

Autor erobuss, Prosinac 17, 2007, 20:52:01


erobuss

Izgoreni nije imao crnu plastiku oko prednjih pokazivača smjera, a desni retrovizor se pružao sa krova, koliko se moglo vidjeti vijestima NoveTV oko 16:30h

Tomek

To je onda KA2107AK, on nije imao plastiku oko svjetala...


goranxxx

SETRA 417 HDH

Tomek

Ovo je Bova Futura izgorila  ;)

shef

Javlja Radio - Rijeka da se na magistrali između Bakra i Bakarca zapalio Autotransov bus.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


shef

Da, Setra 1096, sreo sam je sada, šlepaju je u garažu na Škurinjama.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

na Dnevniku Nove TV sam cuo ovu vijest, medutim na nasim portalima nema nista, pa sam nasao na 24ur.com...

radi se o Scaniji rumunjskih registracija koja se nocas zapalila na autocesti u Sloveniji, nasrecu svi putnici su neozlijedeni...

http://24ur.com/novice/crna-kronika/na-avtocesti-zgorel-avtobus.html

shef

Nije to jedini slučaj, pred par dana se u Sloveniji zapalio crveni trosovinski Volvo 9900 od Atlassiba, isto Rumunji.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

A ja jučer se mimoišao na Cresu sa 1096, išao je ko lud po onim zavojima iznad Cresa  :'(

shef

Za divno čudo, u vožnji sam uspio "okinuti" u pravom trenutku, dok smo se mimoilazili u riječkoj ulici Prvog maja. Setru je vukao žuti MAN TGS (privatni, to je ono što se žuti u mom retrovizoru), i to podignutog prednjeg dijela:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

busfan

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews[tt_news]=43818&tx_ttnews[backPid]=23&cHash=23c890f09f

mate