Autobusi - razno (3)

Autor CONECTO430, Lipanj 08, 2017, 13:09:02

Shole

Citat: MAN truck bus  u Siječanj 17, 2018, 12:58:01
kod Dailya mora se držati i kvačilo dok su vrata otvorena inače se ugasi.

Ovo je pak stvar too much. Znači na svakoj stanici nemožeš ni u ler bacit nego moraš držat kuplung ?  Koja debilana od vozila

MAN truck bus

Da, povuče se ručna i drži se  kuplung dok su vrata otvorena inače se motor ugasi. ::|
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

822DoDo

Razmisli si malo o tome pa se opet javi. Po tome taj bus nikako nebi mogao biti upaljen s otvorenim vratima osim ako vozač sjedi u njemu. Ne drži to vodu, ručna da...trebalo ju je potegnuti tek toliko da on registrira da je potegnuta
Das Beste oder nichts. MB

MAN truck bus

Da znam šta sam rekao, jer sam se vozio s 646 i 647 i znam kako je.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

822DoDo

Vozio sam se i ja s oba i to još dok su novi bili i bus je stajao na stajalištu upaljen i s otvorenim vratima a vozač vani
Das Beste oder nichts. MB

MAN truck bus

Ja čekam da kažu naši vozači koji su ga ipak vozili i znaju kako to funkcionira.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

822DoDo

Ja čekam da se ti makneš s foruma tako da opet ima neki smisao ali nikako da dočekam pivkan
Das Beste oder nichts. MB

MAN truck bus

#307
Nećeš niti dočekat. Bitno da si ti uvijek u pravu šofer veliki. Tvoji svaki post ima smisao i poantu prepucavanja s nekim.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

822DoDo

Ne tvrdim da sam u pravu ali si ti u krivu.
Naravno, prepucavanje s drugima me duševno hrani
Das Beste oder nichts. MB

MAN truck bus

Eto, naći ćeš 10 000 razloga zašto sam ja u krivu, ali kada se ispadne da sam ja u pravu baš me zanima kako ćeš se ponašati.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

822DoDo

Kao i uvijek - krajnje bezobrazno i neprofesionalno u svakom pogledu.

Das Beste oder nichts. MB

Dreamwalker

Kao korisnik linije 207, od svih vas sam se najviše u njima vozio. Treba povući ručnu i otvoriti vrata. No, ovo s kuplungom nema nikakve veze ni logike. Prvo se treba naučiti čemu služi kuplung, a onda pričati priče.
Da MTB, ako pustiš kuplung za vrijeme stajanja, a vozilo s ručnim mjenjačem je u brzini, vozilo će se ugasiti. Ako je vozilo u neutralu, leru, nije u brzini, možeš bez problema stajat na mjestu s upaljenim motorom bez da je kuplung stisnut, ako je vozilo zakočeno prema propisima. E upravo da se vozilo kod izmjene putnika osigura od kretanja i raznih kretena za volanom kojima je sigurnost nebitna, neka vozila ne mogu otvoriti vrata ako ručna nije potegnuta.

E sad, kod CCa je problem u elektronici, tj. senzori koji nadgledaju jesu li vrata zatvorena, ne registriraju da su vrata zatvorena i rade probleme. Zato su opravdano maknuli blokade. Mnogo puta vozač zatvori vrata i krene, a senzori to ne registriraju pa pišti.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN truck bus

@Dreamwalker
Ja sam doživo da je autobus bio u leru ručna povučena na liniji 204 i vrata otvorena i bus se ugasio. Tko je tu lud? Nadam se da će se moderator conecto stić javit pa da potvrdi ono što sam ja napisao.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

405GN2

Ma ti si doživio svašta, ali zapravo ništa!

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

MAN truck bus

Ajd ti ne seri. Znaš sve a ne znaš ništa.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"