Clissa - razno

Autor markost, Prosinac 12, 2007, 18:19:25

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

MAN464

Novost Sprinter 2 generacije CDI sivi sa par crnih detalja EA nadogradnja ( sličan onome u Puntamike) ST-3000-KL i mogao bi jedan Tourismo II M sa 2 osovine euro6 biti novost?  bus123
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

troosovinac

Citat: MAN464  u Studeni 17, 2020, 14:32:18
Novost Sprinter 2 generacije CDI sivi sa par crnih detalja EA nadogradnja ( sličan onome u Puntamike) ST-3000-KL i mogao bi jedan Tourismo II M sa 2 osovine euro6 biti novost?  bus123
turčin je od Eridiana
bela lađa

Paško

Večeras dva posta o Clissinoj internetskoj stranici. Prvo, fotografije četiriju prinova koje još sami nismo zabilježili: tri Sprintera i Setra S 412 UL, drugi primjerak tog modela u Hrvatskoj (u Autotransu je prvi). Više fotografija je na stranici.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

A sada slijedi jedna pohvala. Na Clissinoj stranici pronaći ćete odjeljak "Clissa vozila na cesti". Tamo se nalaze 22 fotografije s ovog foruma. I dok su naše fotografije znale završavati u raznim medijima bez podataka o autorstvu ili pitanja (meni samome barem jedna je završila u tiskanom izdanju, a nebrojene po raznim portalima), na Clissinoj je stranici uz link na forum naveden i autor (tj. forumski nadimak) za svaku od njih. Lijepo je to vidjeti.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

Je li Eurobus još živ ?

Paško

Nije registriran od 1.4. :-\ Pretpostavljam da je još u firmi i čeka bolja vremena.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

Citat: amfan  u Prosinac 25, 2020, 21:55:43
A sada slijedi jedna pohvala. Na Clissinoj stranici pronaći ćete odjeljak "Clissa vozila na cesti". Tamo se nalaze 22 fotografije s ovog foruma. I dok su naše fotografije znale završavati u raznim medijima bez podataka o autorstvu ili pitanja (meni samome barem jedna je završila u tiskanom izdanju, a nebrojene po raznim portalima), na Clissinoj je stranici uz link na forum naveden i autor (tj. forumski nadimak) za svaku od njih. Lijepo je to vidjeti.
Svaka in čast,čak su i moju sliku ubacili ikako nije nešto.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Metro

Volvo B12 je još uvijek kod njih, na prodaju je za 9900€. Slike su preuzete sa njuškala...
https://www.njuskalo.hr/autobusi/volvo-b12-av-120-oglas-18152008



Lion's Driver

Točno mi je teško palo ovo prodavanje. Pa zar nitko u Hrvatskoj ne prepoznaje "blago" u svom dvorištu? Ili su jednostavno svi takvi da gledaju samo novac, novac i novac. Jedan od posljednjih živućih AV 120 u vrhunskom stanju.

Paško

Koliko god bi bilo šteta da se proda (budimo realni, gdje god završi - ako igdje završi - najvjerojatnije ga neće toliko paziti i polako će propadati), Clissa za razliku od ostalih stvarno nešto i čuva, TAM-a i Zastave.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

#161
Samo kratki info sa Njuškala pošto nitko nije napisao.
Uz Eurobus AV120, na prodaju su još:
S 416 GT-HD (2005)
S 415 HD (2002)
2× S317 HDH (2×2001)
MB Integro (2000)
MAN Lions Star A03 (1996)
2x MB 814 (1995)
VW Crafter 50 (2005)
2x Setra Special (1996, 1997)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Zadarsko dite

Posto je slika autobusa s politickom porukom, ne ulazeci u samu bit poruke, ne zeleci dovesti politikantsko prepucavanje na forum, stavljam link na tekst u Slobodnoj. Klikni.

No comment.

dado1

Jutros je Setra ST-1991-KL ostala u kvaru na križanju Vukovarske i Dubrovačke u Splitu. Putnici su je gurali s raskrižja  :-[

Paško

Vidio sam u prolazu da je u garaži parkirana i neka bijela Setra 200, čini mi se kraća, 210 ili 211. Zna li tko čija je to, možda Madunićeva?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!