Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

Man coach2

Molim gospodu iz Samoborčeka i Autoturista da se izjasne zbog čega nisu dali objavu o promjeni voznog reda prigradskih linija. Naime od danas se vozi  privremenim voznim redom na cijelom području gdje voze. Tek danas ujutro kad je već krenuo novi vozni red oni ga objavili po stanicama. Po mišljenju ako ste već za vikend odlučili promjenit vozni red mogli ste poslati objave u medijeni upozorit putnike a ne da kao ja danas ujutro kasnim na posao radi 10 min pomaknutoga polaska. A također ste mogli još danas vozit po starome, obavijestiti putnike i od sutra kak vas volja

FitzTN

Kako nisu, ja sam vidio još u subotu, objavio je Radio Samobor i na webu i na Fejsu (a vjerojatno i u eteru ali nisam slušao).

Man coach2

Mozda u Samoboru je ali u Jastrebarskom nije. Na Savskom mostu tek danas oko podne njihova djelatnica mijenjala vozni red

tramvajac 92

Nisu metnuli na stranice Samoborčeka i Autoturista kao obavijest, tako da si to mogu okačiti na kuku na kraju busa. Ja sam skužio kad sam vidio u vrijeme kad prolazi Mala Gorica u 15, Setru #192. Dođem doma i vidim na forumu da su promjenili raspored...  ::|

sniff

Reducirani i međugradski polasci u 8:00, 8:30, 17:00 i 20:00 iz Zagreba.

sniff

Za sada ukinuti i 9:30, 10:30 i 12:00.

sofer29

Od sutra nema uopce polazaka nikakvih

415 ul

Sve se glasnije suska o navodnom stecaju Samoborceka,mozda netko od forumasa zna vise

IgorKlasik

Možda ide u mrežu udruženja kao što tu Arriva, Nomago, Flixbus, isl...

tramvajac 92

Kojeg Samoborčeka?  ;D Ovo je valjda treći Samoborček.... 

415 ul


sniff


tramvajac 92

Samoborček, kad nahraniš sudski registar baci:
SAMOBORčEK društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz putnika i robe, turizam i trgovinu   Brisano   Samobor, Dobriše Cesarića 26
SAMOBORČEK TURIST d.o.o. za prijevoz putnika i turizam   Brisano   Samobor, Dobriše Cesarića 26
SAMOBORČEK TOURS d.o.o. za prijevoz putnika i robe, trgovinu, turistička agencija   Brisano   Samobor, Dobriše Cesarića 26
SAMOBORČEK EU GRUPA d.o.o. za usluge, turistička agencije   Aktivno Samobor, Dobriše Cesarića

Inače, Tours i EU grupa povezani. D.o.o.-u se pripojio Turist. A oba su pripojeni Meator turističkoj agenciji u stečaju.

Samoborček EU grupi su pripojeni R. P. Kombi-rent i Profabus, kao što znamo.


Vrlo komplicirano za shvatiti, ali tako je to s Samoborčekima.

Man coach2

Zalosno od drzave sto dozvoljava takve gluposti. Godinama svaku firmu dovedu u stečaj a najgore od svega kašnjenje plaća radnicima, neisplata dnevnica a o tehničkoj ispravnosti neću ni trošiti riječi.

sniff

I drago mi je da mogu. Ista država se ionako toliko zaštitnički ponaša prema domaćim prijevoznicima da dozvoljava Flixbusu da većini otima profit na jedinim isplativim linijama. Neka se gospoda iz Munchena ubace i na lokalne linije njihovih kooperantskih prijevoznika. Al da, bijedna i financijski ovisna država Hrvatska mora udovoljavati uvjetima izvana. EU, liberalizacija, uživajte u njoj  :)