Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

voznik


Lion's Driver

Ovih dana sam malo "u Berlinu". Za X10 je nedavno, ima 10ak dana, izašao update v.1.3. Osobno mi nikad Berlin nije bio extra zanimljiv zbog relativno jednostavnih ruta, sa predugim pravcima. Al eto, malo za promjenu, malo da iskoristim priliku voziti ove MANove... pre dragi su mi da bi ih ignorirao. FPS je dobar, čak bolji nego na Hamburgu ali Hamburg je neusporedivo zanimljiviji grad, sa zanimljivijim linijama, šteta što nitko više na njemu ne radi da ga proširi.





MAN truck bus

Ovih dana su TAMovi popularni, pa sam odlučio isprobati jednog u OMSIju.

Prvo na luftanju, zatim bilo kuda TAM svuda i proba max. brzine  ;D


byeg byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

Asti gospe sva će ti remenja priskočit  ;D

MAN truck bus

Ne može TAMu niko ništa, jači je od sudbine... ;D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

voznik

Ali nešto mi ne ide u raćunicu.  >:D >:D >:D

ZETova šema, a Karlovačke rege.  ??? ??? buljo buljo buljo buljo buljo buljo buljo buljo

C2

Citaro GÜ na mapi Golczewo, linija 70, smjer Koronna

Lion's Driver

I ne da đava mira... 10 eura tanji  ;D














josipgrgin

ja bio skinuo ovaj repaint ali mi ne radi da mozes li poslat link za skinut?

Lion's Driver

Ja sam skinio ovaj šta ima na forumu iz teme "repaintovi" (str 7) i radi mi.
0405 je kupljen na steamu, originalan je.

http://www.mediafire.com/file/586784c33lcskcx/MB_O405_-_Promet.rar/file

MAN truck bus

Tko kaže, da TAM nema snage  :)evil

Sanos se lufta na Neuendorfu
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

I tako odlučim isprobati taj čuveni Jelcz čuvenog Kajotta... Za sam autobus se nema šta reći, autobus je savršenstvo a Kajottu skidam kapu na znanju, trudu i na tome što nam je sve to dao besplatno.  thumbs perfeto

No ima jednu manu, freezing ekrana kod korištenja kočnice. Retarder podnosi ali kočenje mu freeza ekran. Ima li itko takav problem  umnik2



Mislim da nisam jedini kojeg živciraju ove stare rospije, samom pojavom živcira i glasom živcira  i od svih putnika, od svih 4 vrata baš rospija dođe na prva  >hammer< glavauzid


Lion's Driver


C2

Provozao sam MAN NL252 s troja vrata. Model ima ZF mjenjač. Vrata se upravljaju manualno. Postoji standardna verzija di se sa prekidačem (označen na zadnjoj slici) blokira drugo krilo prvih vrata, postoji i poljska verzija di taj isti prekidač otvara prvo krilo prvih vrata, dok crveni gumb otvara drugo krilo. Ulaz je na sva vrata. Također ima još verzija NL202 i NL222. Ako je netko zainteresiran da provoza taj model link imate u opisu videa:

Lion's Driver

Kad te pukne nostalgija za nečim po čemu je Imotski bio poznat, a to je naše Auto poduzeće Imotski, onda iz OMSIja izvlačiš najbolje što se da napraviti.

Repaint za Lion's Coach je kao što se vidi u fazi izrade, budući da sam se ovaj put potrudio i potrudit ću se da bude što bolji, uploadati ću ga i postaviti u temu "Repaintovi"   ;D






Trudim se da bude što sličniji ovom Lion's Coachu Supreme, jer je to jedini noviji Coach koji je nosio pravu šemu bojanja, šemu prave firme
(Slika je iz teme Autopoduzeće Imotski sa našeg foruma, nadam se da se ator neće ljutiti  ;) )