Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

C2

Na liniji 4051: Alacska - Sajószentpéter s Kajottovim Citarom

Lion's Driver

Hochbahn #7284  perfeto


josipgrgin


C2


Lion's Driver

Citat: josipgrgin  u Srpanj 28, 2020, 22:39:39
jel ovo becki c2 ?

Dobro pogledaj sve slike, posebno zadnju!

A osim toga uopće nisu ni blizu iste šeme kao Bečki 

JosipP

Poceo sam snimati linije koje vozim u OMSI-ju. Prvi video je linija 24 iz Luzern add-ona:


Ako nekoga nesto zanima neka pita. Takodjer sam beta tester OMSI Muenchen add-ona.

Drago mi je da je ovaj community jos na zivotu. Pozdrav!

Vk01

Nadam se da se administratori ovog foruma neće ljutiti što sma njihov logo iskoristio za zastavicu...  ;D ;D

Neoplan malo pozira

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

2062 036

Nešto starije, ali nemamo baš slka, pa je repaint rađen otprilike.

Lion's Driver

GBR 7733 na 6

4 kruga 400+ eura

A ovi biciklisti, da mogu točno bi mu po naški vika kroz prozor "upriii budalo upriiii!!!"  ;D ;D ;D jer debil ide uz bus i još zvoni li ga zvoni ko da je on policija ili hitna

C2

Provozao sam C2 od Nick's 3D-Modelle. Za sada je dostupna samo solo verzija u add-on-u "Berlin BRT". Taj autor je također poznat po add-on-u "C2 Stadtbusfamilie" koji je također u fazi izrade. Prema njegovim izjavama solo verziju je stavio u "Berlin BRT" add-on kako bi korisnici testirali taj bus i uputili prijedloge i kritike za daljnji razvoj add-on-a "C2 Stadtbusfamilie". Model po meni djeluje puno prirodnije i realističnije od Dariusove verzije C2. Nedostatak su kad se otpusti ventil za vrata onda animacija vrata hoće "poludit" i još jedan od nedostataka je ograničen broj putnika na sjedeća mjesta što je za mene pre malo s obzirom da je to gradski autobus.

Lion's Driver

Već po vide ima s YT vidim da su svi ostali C2 kvalitetnije izrade.  Volan je cili mutan, taj Atron mi je nekako užasne pozicije i nestvaran. Ne znam, ne moram ni kupovati Add-On da bi vidio kako su C2 od Hochbahna neizmjerno bolje napravljeni. Jedino mi se čini da info Display na ovome ima više stvari za prikaz.

Mene više zanima mapa Berlina u tom Add-Onu. Jesu li dodane nove linije i je li berlin napokon zanimljiviji i životopisniji u odnosu na X10 i Spandau gdje koliko se god trudio izgleda "mrtvo"

MAN je osta isti koliko sam vidio

Vk01

Dvije stare snage voznog parka.


Vk01

Malo da oživimo omsi temu, a i malo reklamirati forum







MAN SL222

Urbino 12 hibrid na probi