Francuzević prijevoz, Puhovo

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:30:29

ivan.h

Zna li netko što je na kraju bilo sa Starlinerom koji je stradao prošlo ljeto? Pričalo se da je prodan Herc toursu i već davno je trebao izaći na cestu, ali nigdje nisam ništa više o tome saznao. Naime, emotivno sam vezan za taj bus...  ;) Vozio me 2005. na maturalac u Amsterdam. Bio je poseban jer je imao specifična udobna sjedala.

kuba

Najbolje otiđi u garažu Herc tours-a u Sesvetama pa ćeš vidjeti do kuda je stigao sa uređenjem, ja sam bio prije 2 mjeseca pa još nije sastavio svu prednju instalaciju niti stavio šajbe. Tada su mu skidali naljepnice i ponovno lakirali. Kada odem u Zagreb slikati  ću ti ga pa ću staviti slike na forum.

Tomek

Danas viđen njihov novonabavljeni Isuzu Turquoise, kupili su ga od nekog rabljenog jer ima tablice ZG-5700-AL.. Bijele je boje sa logom od Francuzovića.

kuba

Kao što sam obećao, evo slike ″novog″ Francuzevića:

kuba

Ovaj cijeli prednji kraj je bio razbijen:

Karabaja

Francuzevićev jetliner stigao danas iz Zagreba "pun kao šibica"!!Shole Igor za volanom!Ljudi bi češće trebali koristiti usluge ovoga prijevoznika jer smo svi do sada mogli zaključiti da se radi o jednom uspješnom i kvalitetnom prijevozniku.Raspitao sam se o cijeni karata na njegovoj liniji i mogu vam reći da je čovjek najpovoljniji što se tiče cijena a i vozni park mu je sasvim OK!!!

tomo

Citat: Karabaja  u Prosinac 24, 2008, 00:25:37
Francuzevićev jetliner stigao danas iz Zagreba "pun kao šibica"!!Shole Igor za volanom!Ljudi bi češće trebali koristiti usluge ovoga prijevoznika jer smo svi do sada mogli zaključiti da se radi o jednom uspješnom i kvalitetnom prijevozniku.Raspitao sam se o cijeni karata na njegovoj liniji i mogu vam reći da je čovjek najpovoljniji što se tiče cijena a i vozni park mu je sasvim OK!!!

Istina  :)

kuba

Cityliner slikan u 5. mjesecu u Varaždinu:

zlikowszky

A gle, pa i taj je bio Platinum Edition...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

maky

Citat: zlikowszky  u Veljača 09, 2009, 15:15:42
A gle, pa i taj je bio Platinum Edition...
A kako onda ima ove lajsne na bunkerima? To u Platinuma nema...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

kuba

A kako nema, pogledaj Čazmin pa se uvjeri.

Tomek

Potvrđujem da je ovo Platinum edition  ;)

maky

#27
Citat: Tomek  u Veljača 09, 2009, 20:01:03
Potvrđujem da je ovo Platinum edition  ;)
A kako je onda dobio lajsne?

Jel ovo možda EX Slavonija Bus? Onda bi mi moglo biti jasnije...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Karabaja

Upravo tako maky!!eks. Slavonija Bus!!

Tomek

Evo danas njihov CitylinerN116 ex CB gb432 koji prodaju