Atlas, Dubrovnik

Autor dulib, Studeni 24, 2007, 16:09:00

Paško

#225
Setre: prva je danas u Bronzana, a druga, čija je slika prva u ovoj temi, u Autotransportu Karlovac.


1 (9026) by Derek Hopkins, on Flickr


1 (9090) by Derek Hopkins, on Flickr


1 (9191) by Derek Hopkins, on Flickr
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Setrica, nažalost, samo s pregleda negativa pa u lošijoj kvaliteti - 14.09.1968.
izvor: https://archivum.mtva.hu/photobank/item/MTI-FOTO-d3NCUDJ1NDN2UWgxb1haQ2hDMHlOQT09
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RV

#228
Iz FB grupe Split kroz povijest, 1990-ih, splitski aerodrom, Atlasov autobus i 123-ca ;D

Paško

Jedan od prvih deset proizvedenih Sanosa S515. Tri su nastradala u ratu, a ostalih sedam je kasnije prodan - ovaj u Brione Pula gdje je dobio garažni broj 50.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

DU-880-J u Puli. Ovu sam imao priliku fotografirati i ja 16 godina kasnije, kad je vozila kao KA-2011-AK Autotransporta Karlovac.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

1992. godine: uništena S 215 H u Slanom, 6:30:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Osoblje

Sliku smo dobili na FB od prijevoznika Lavanda tours. O303 početkom 90-ih na Hvaru; moguće da je da je završio kod Šabića u Sinju.
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

smogovci.bbb2

#233
Izvor: fb Yugoslav buses and trucks
Kassbohrer Setra S12
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Paško

#234
Piran 1980-ih godina. Jedna od četiri Setre S 120 iz 60-ih. Hvala Duncanu na fotografiji:


slide01683 Atlas, Dubrovnik 67 DU 41-02 by Duncan Payne, on Flickr
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Slika iz druge polovice 1970-ih kad je Setru uništila prikolica koja se otkačila sa šlepera. Mislim da je to bilo u Crnoj Gori, a bilo je mrtvih.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

nsut


Skillsbus

Does anyone have a full list of vehicles owned by Atlas they could share please ?

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!