Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

Boki651

Može li netko fotkati taj 588, dok mu nisu skinuli display?  Ja bih ga išao slikat da mogu van ili da znam da će u Hosti bih ga lovio s balkona.

Jean

Ja ga vidio prekjučer sa tim tabelama. Na displeju piše "7 Gornja vežica" i još desno na šajbi tabela "7".  ???

ikar

Citat: Jean  u Svibanj 10, 2008, 19:03:59
Ja ga vidio prekjučer sa tim tabelama. Na displeju piše "7 Gornja vežica" i još desno na šajbi tabela "7".  ???

Rezervi displej ako original zakaže  ;)

Inaće u Petak sam primjetio dosta buseva kojima displej radi posve u redu da imaju tabelu.

LuckyLooser

Citat: Boki651  u Svibanj 09, 2008, 23:06:48
Može li netko fotkati taj 588, dok mu nisu skinuli display?  Ja bih ga išao slikat da mogu van ili da znam da će u Hosti bih ga lovio s balkona.

Za Bokija, 588


I sa zadnje strane

Boki651


shef

594 nije dugo ostao "gol", pojavio se na 3a s reklamom "Kimi Commerce". Fotka nije uspjela  :-[
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Citat: shef  u Svibanj 28, 2008, 10:52:30
594 nije dugo ostao "gol", pojavio se na 3a s reklamom "Kimi Commerce". Fotka nije uspjela  :-[
Reklama je pretpostavljam dimenzija ( visine ) kao na 585 i 588, a proporcionalno duža. Ili je možda maxi?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Nije velika, normalno uska, ali cijelom dužinom vozila
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mannas


kico101

Zadnja fotka dobro pokazuje ono što me zanimalo. Zahvaljujem.
BTW, osobno mi se više sviđaju reklame preko cijele stranice, ali dobro, o ukusima se ne raspravlja, a i limariji će ispod manje reklame ( valjda ) biti bolje.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

kico101

Danas sam na 562 primijetio jednu zanimljivost. Na prikolici s lijeve strane nalazi se reklama ( Nije ) Radio Rijeka. Podloga i slova su iste boje kao na 621-625, ali mi nije jasno što znači ono "Nije" otisnuto malim crnim slovima na vrhu reklame? ???
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

U originalu treba pisat "Nije radio sve što svira". E sad, di je ostatak...?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Imamo prvog Classica sa komplet trakom za sunce. 692 - crna sa odrezanim desnim krajem u stilu 662.

shef

Danas sam prošao pokraj 653 i vidim da naprijed nema natpisa Conecto. Čini mi se da je čak mijenjan kompletni lim sprijeda.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Citat: shef  u Svibanj 28, 2008, 10:52:30
594 nije dugo ostao "gol", pojavio se na 3a s reklamom "Kimi Commerce". Fotka nije uspjela  :-[
Novosređeni 591 stoji ispred remonta bez prikolice (parkirana unutra), a obadva dijela su dobila all over reklamu kao šta je bila na 594 (poliklinika Sunce).  A garažni brojevi su bijele boje!