Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

man323

Citat: Korisnik linije 34  u Veljača 05, 2017, 12:09:20
Odvratne su mi ove reklame preko cijelog autobusa, samo čekam trenutak kada će i prednju stranu oblijepiti, pa da i vozači gledaju kroz tu, meni kao putniku, iritantnu mrežastu strukturu!
Prema zakonskim odredbama se prednja stakla oko vozača ne smiju mijenjati, a to podrazumijeva da je zabranjeno toniranje stakla ili lijepljenje bilo kakve vrste reklama ili naljepnica.

Bari

705 dobio reklamu za PSC Primorje s obje bočne strane, mislim da od iza nema.

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Polupokušaji fotografiranja novih reklama na 705 i 710
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Pored starih kockica, idealnih za ovakve reklame, oni uništavaju nove. Baš se pitam da li garancija na boju vrijedi, ako se limovi prekrivaju s ovakvim folijama.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

Ni meni nije jasno zašto se novi autobusi lijepe.

Bocko

Zato što su stalno u prometu?
Po meni neka lijepe plinaše, ne da su uvijek samo u "Ja vozima na plin" i ništa od reklama.

Kocke su ionako samo rezerva.

Nego zašto su već godinama prazne one površine za oglašavanje unutar autobusa, nitko nije zainteresiran ili što?
Ja bi rađe vidio reklamu unutar busa nego da ne vidim kroz prozor vani.

Boki651

Vanjsku reklamu vidi više ljudi nego unutarnju

Bari

666 dobio reklamu za Festival znanosti koji počinje upravo danas
KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


buszakon