Autobusi - Kosovo

Autor jesrib, Svibanj 02, 2011, 16:04:27

jesrib

one stare xxx-KS-xxx se polako mjenjaju jer su faktički neupotrebljive mjenjaju jih nove, kao eu tablice imaju natpis RKS 01-xxx-xx, ovo 01 znači da je područje Prištine, 02 je područje Peći, 03 je područje Prizrena, 04 Gnjilane i 05 Kosovska Mitrovica (ili je zadnje dvoje bas obrnuto). toliko sam vidijo, možda postoji jos koje područje.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!


peron24

#17
Hotel Priština i plavi Sanos u donjem desnom kutu

Izvor:Likovna enciklopedija ex-yu K-R 1987

Tomek

Proveo sam dva i pol dana u Prištini na Kosovu i za Vas drage forumaše se među ostalim nafotkao i autobusa. Ovdje ću ih stavljati kroz par postova jer ima dosta slika, a na kraju ću i malo fotki bez autobusa da vidite kako Priština i Kosovo izgledaju.
Ugl. Kosovo je zapravo otkad se potpuno odvojilo od Srbije eksplodiralo, Ameri su ulupali puno love i čovjek kad prolazi kroz južnu Srbiju i uđe u Kosovo ostane šokiran koliko je Kosovo barem naizgled razvijenije. Ljudi su jako ljubazni, gdje god bih rekao da sam iz Zagreba izazvao sam oduševljenje, par njih mi je čak čestitalo šta je Hrvatska potpisala ugovor s Europskom Unijom što mi je bilo nevjerovatno, naravno, takva ljubav je zato jer smo priznali Kosovo kao državu. Što se jezika tiče mlađa ekipa zna samo Albanski i Engleski, ali starija naravno priča i srpski pa se čovjek lako sporazumije, a i puno starijih s kojima sam pričao je bila u vojsci u Hrvatskoj tako da su mi taxisti s sjetom pričali kako su bili ovdje kod nas.
Inače, nisam bio na sj. Kosovu pa ne znam kako je tamo, tamo još dosta i Srba živi, ali Priština i ostatak nema apsolutno nikakve veze sa Srbijom. Potpuno druga zemlja koja se razvija nekim drugim putem i mislim da ovi nemiri samo odgađaju neminovno, a to je jednog dana i priznanje Kosova od Srbije. Znam da dečkima iz Srbije nije lako zbog toga, ali mislim da je sad debelo prekasno da se išta sprijeći, rekao bih jedno 30-40 godina prekasno...
Što se autobusa tiče, ovdje ću spomenuti našeg člana busfana koji je veliki ljubitelj Setre 200. E pa tamo bi se osjećao kao kod kuće, Setri 200 ima stvarno ogroman broj, što prigradskih, što turističkih, stvarno ih se čovjek nagleda. Ono što je zanimljivo je brzina kojom su 90% autobusa ex YU proizvodnje zamjenili uvoznim iz Europe, isto kao i kod autiju, stojadini i yugači su prava rijetkost što jako odudara od Srbije i Makedonije gdje ih još ima skoro kao nekada.

Ugl dosta pisanja, pa da malo počnemo slike stavljati:
Za početak odmah jedna Setra 200 kakvih po gradu ima hrpa

Tomek

Inače u Prištini je tokom mog boravka bila bljuzga i zato je sve izgledalo prilično zmazano, makar kad je čovjek tamo nije to tako loše kako možda na nekim slikama izgleda
Gradski Neoplani


Transliner

MAN


Van Hool



Malo starih Barbija kakvih u Hrvatskoj nema





Tomek


Tomek

Pa nastavimo dalje
NAW -- ima ih par komada

Ovaj mi je omiljeni Renault  ;D

Ovo čudo će nam shef bolje opisati


Mali MAN

Neoplani - na ovom 1. se vidi kako kondukter sjedi naprijed kraj vozača na običnom stolcu kućne radinosti  :D


MB O303

Ovih malih minija i kombija ima prilično, al nisam ih toliko fotkao, ugl. popularni su

Tomek

MAN SL koji još ima naljepnice starog vlasnika u Njemačkoj


Merđe


I onda Ssssssssetreeeee


Dvije Setre koje od grada voze do aerodroma Priština, po prometu putnika 3. najjačeg u zemljama ex Juge, iza Beograda i Zagreba







Tomek

I za kraj autobusnog dijela o Kosovu, kolodvor Priština sa kojeg sam krenuo put Skopja





Parking kraj kolodvora





Tomek

I evo moje pile kojom sam išao za Skopje. Setra S215HD, vozač kaže 1987. godište, u firmi imaju još Setri, jedan TAM, Scanie i MAN-ove, ali kaže vozač da je Setra najzahvalnija za loše ceste i generalno.. Ugl. put od Prištine do Skopja nije dug, možda max sat i pol i cesta je lijepa jer ide kraj Šar planine koja je veličanstvena
Koliko mi se činilo po natpisima unutra Setra je uvezena iz Francuske



Nedaleko od Prištine se nalaze dva mjesta nastanjena Hrvatima, Janjevo i Lipljan, u Janjevu je nekad bilo par tisuća Hrvata, sad ih je ostalo par stotina

Veličanstvena Šar planina

Inače veliki problem Kosova trenutno je šta se jako puno toga divlje gradi, te su raznorazne kuće i vile porazbacane posvuda što nije planski i što narušava izgled prostora..
Granica Kosova i Makedonije

Setrica u Skopju na kolodvoru

I drugi dan dok sam šetao Skopjem ponovno u isto vrijeme stigla iz Prištine

A dva dana nakon toga ujutro jutarnju liniju za Prištinu držala druga Setra S215HD iste kompanije

Toliko za sada o autobusima s Kosova, kasnije ću malo staviti i slike same Prištine

shef

Citat: Tomek  u Prosinac 21, 2011, 13:09:54

Ovo čudo će nam shef bolje opisati
http://i1204.photobucket.com/albums/bb417/autobusi11/IMG_1833.jpg
http://i1204.photobucket.com/albums/bb417/autobusi11/IMG_1859.jpg


A majke ti, otkud su ovo iskopali...  :o 
Gepebus (Gruau-Ponticelli) Oreos 55; made in France.

Mislim da su ove kante imao Lyon i Paris, bilo ih je i u elektro verziji.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Pa da stavim malo slika iz Prištine danas, velikog gradilišta pomognutog američkim novcem.. Po danu grad izgleda dosta lošije nego noću, prvenstveno gledajući po automobilima. Većinom su to vozila iz 80-ih i 90-ih, većinom neispravna, tehnička kontrola očito nije prestroga jer stvarno svakakvih olupina vozi i to većinom nabavljenih iz Njemačke. Noću se slika mjenja, grad se puni S klasama, CLS-ima, X5-icama, čak sam vidio i 2 Bentleya nova, a ima i hrpa Range Rovera, pa se nađe poneki Maserati i sl. Da čovjek ne povjeruje..

Klasični kontrast -- S klasa i stara Ascona

Ovog u Zagrebu nisam vidio od kraja 90-ih, Golf II 4x4

Evo šta se dogodi kad Range Rover stane -- u pomoć dođe Combo  ;D

Naravno, osim autobusa gradom kruže i taxiji, ima više tvrtki koje voze, ja sam se vozio u jednom prastarom Audiju 100 i stvarno sam se pitao dali ćemo na svim kotačima doći do odredišta, no ima i čisto solidnih tvrtki koje poput Cammea imaju unificiran vozni park, jedna sa Dacia Loganima, jedna sa Opel Vectrama, a dvije najzanimljivije su mi pak ove:
Ime nije važno, kao ni reklama ovaj put koja je za Poli, ali londonski taxi u Prištini je stvarno zanimljivo vidjeti, a ima ih više komada u toj firmi

I onda dolazimo do simbola današnjeg Kosova -- Amerike -- u restoranu koji se zove Route 66 imate Enchillade a la Bill Clinton, Američke zastave na svakom koraku pa tako nije uopće čudno da se taxi firma zove Dallas

Tomek

kosovo - Amerika u malom
Glavni bulevard se zove:

Krasi ga velika slika i spomenik ovog momka :)


A evo što je dragi Bill izjavio:

Hvala i njemu i Americi -- ovakvih plakata pun je grad

U samom centru možemo i na engleskom

Kad je odmah do

Pogledajte zastave na zgradama


Tomek

Zanimljivost Prištine su i ovi veliki generatori struje koji se nalaze ispred svake zgrade


Kad nema struje ne rade semafori, a onda nastaje totalni kolaps, trubi se reda radi, čak i kad nema potrebe

Šetnjom gradom na sve strane vidimo ubrzano izgradnju


Jedna od novih zgrada

A ovo me zadivilo -- na ovom neuglednom gradilištu

Nastaje ovaj velebni centar

Tomek

U samom centru je glavna ulica kojom nema prometa i ona je stvarno lijepo uređena

Na jednoj od zgrada u toj ulici je slika Ibrahima Rugove

A uz jednu ogradu neke institucije je zid boli, nešto slično što smo mi imali na križanju Selske i Ilice u Zagrebu
Najviše Kosovara je poginulo 1999. kad je među ostalim i Priština bombarirana i nakon čega je krenula NATO operacija


Što se tiče religioznih ustanova osim mnogo džamija gradi se u centru Katolička crkva Majke Terezije
Pogled po bulevaru Billa Clintona prema novoj crkvi

Izbliza

I onda nešto tužno, Pravoslavna crkva u centru Prištine napuštena, zarasla, porazbijana, podsjetnik na sad već davnu prošlost