Eško, Petrčane [ZD]

Autor Alex, Ožujak 31, 2008, 23:08:32

zosser

Hej.Da i ja sam čuo da eško rasprodaje vozila pa sam se raspitao i kažu da im dolaze novi novcati irizar pb ali na MAN šasiji a ne više na skaniji.

erobuss

Jel poznat razlog zašto se riješavaju Scania?? Nemojte mi reći da je sve OK sa busevima dok ih izbacuju iz voznog parka

Tomek

Scanie Irizar od Autoturista su imale problema sa prokišnjavanjem, ali to je sanirano. Možda ima i sa ovima sličnih mušica.

erobuss

Citat: Tomek  u Siječanj 26, 2009, 18:00:21
Scanie Irizar od Autoturista su imale problema sa prokišnjavanjem, ali to je sanirano. Možda ima i sa ovima sličnih mušica.

Ne razumijem! Valjda je problem u nadgradnji, a ne u šasiji ako prokišnjava  ::|

borelee

Sitija sam s jedne priće ljudi koji su se vozili eškom do njemačke i nazad,bili su na nekom sajmu...Žalili su se da im je prtljaga bila kompletno mokra,da su bunkeri skroz plivali u vodi...Sad mi ta priča nekako ima smisla...

erobuss

Pišem li ja možda vama na kineskom ili hrvatskom jeziku ???

Ukoliko Irizar nešto aljkavo radi nije kriva šasija bila ona Scania, MB, Iveco, Volvo ili MAN...

Tomek

Da, i šta točno s time hoćeš reći? Nitko ne piše da je loša šasija, nego je loša nadgradnja, pa ih valjda zato prodaju  ;)

erobuss

Citat: Tomek  u Siječanj 26, 2009, 19:42:50
Da, i šta točno s time hoćeš reći? Nitko ne piše da je loša šasija, nego je loša nadgradnja, pa ih valjda zato prodaju  ;)

Nikako na zelenu granu  ;D. Mislio sam reći da neće ništa promjeniti ako kupe iste autobuse na MAN-ovoj šasiji, osim ako sa Scaniama nešto nije uredu. Nadam se da smo se razumjeli  8)

kuba

Evo svi na broju, ja mislim:

erobuss

Kako svi na broju kad Eško ima 4 Irizara PB?

kuba

Vjerojatno je prodao jednog jer već par dana stoji ovako kako je na slici.

5AR


CroHerc


Tomek


miky

Jedna od dvije dvoosovinke Scanie će ubrzo biti prodana u Dubrovnik, kupac Fanny vl. Štefi Knego...