Grand tours, Varaždin [VŽ]

Autor erobuss, Svibanj 25, 2008, 13:00:08

Berlingo


Grof


kampanjac

stalno viđam u Zaboku njihovog, mislim da je to midi jetliner...uvijek me iznenadi i nikak ga nemrem uslikati...očito vozi neke izlete ili školu jer je stalno pun djecom...al doć će cica na kolica..uslikat ću ga kad-tad... :D :D

tomekk

Citat: kampanjac  u Prosinac 22, 2010, 19:54:26
stalno viđam u Zaboku njihovog, mislim da je to midi jetliner...uvijek me iznenadi i nikak ga nemrem uslikati...očito vozi neke izlete ili školu jer je stalno pun djecom...al doć će cica na kolica..uslikat ću ga kad-tad... :D :D

Krš, prodan nekom, al sam zaboravio kome  :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Molio bih da ga se ulovi iz kuta da mu se vide i registracije jer još ga nemamo uopće na forumu ;)

kampanjac

Citat: tomekk  u Prosinac 22, 2010, 19:58:47
Citat: kampanjac  u Prosinac 22, 2010, 19:54:26
stalno viđam u Zaboku njihovog, mislim da je to midi jetliner...uvijek me iznenadi i nikak ga nemrem uslikati...očito vozi neke izlete ili školu jer je stalno pun djecom...al doć će cica na kolica..uslikat ću ga kad-tad... :D :D

Krš, prodan nekom, al sam zaboravio kome  :-\
istina, krš je, al prodan nije..danas sam vidio na vratima piše Grand Tours...100% je još njihov...pretpostavljam da bi maknuli natpis da je prodan...uslikat ću ga ovih dana.. ;D..pa ćemo se svi uvjerit.. ;D

Sonja

Citat: tomekk  u Prosinac 22, 2010, 19:58:47
Citat: kampanjac  u Prosinac 22, 2010, 19:54:26
stalno viđam u Zaboku njihovog, mislim da je to midi jetliner...uvijek me iznenadi i nikak ga nemrem uslikati...očito vozi neke izlete ili školu jer je stalno pun djecom...al doć će cica na kolica..uslikat ću ga kad-tad... :D :D

Krš, prodan nekom, al sam zaboravio kome  :-\
istina, krš je, al prodan nije..danas sam vidio na vratima piše Grand Tours...100% je još njihov...pretpostavljam da bi maknuli natpis da je prodan...uslikat ću ga ovih dana.. ;D..pa ćemo se svi uvjerit.. ;D
[/quote]

Danas slikan u Zaboku s natpisom grand tours, Jetliner reg.oznake VZ589EE.
Mozda je to taj kojeg trazite...
Nazalost sunce zasmetalo kod slikanja  :(


kampanjac

Citat: kampanjac  u Ožujak 07, 2011, 18:48:53
Citat: Sonja  u Ožujak 07, 2011, 18:46:01
Citat: tomekk  u Prosinac 22, 2010, 19:58:47
Citat: kampanjac  u Prosinac 22, 2010, 19:54:26
stalno viđam u Zaboku njihovog, mislim da je to midi jetliner...uvijek me iznenadi i nikak ga nemrem uslikati...očito vozi neke izlete ili školu jer je stalno pun djecom...al doć će cica na kolica..uslikat ću ga kad-tad... :D :D

Krš, prodan nekom, al sam zaboravio kome  :-\
istina, krš je, al prodan nije..danas sam vidio na vratima piše Grand Tours...100% je još njihov...pretpostavljam da bi maknuli natpis da je prodan...uslikat ću ga ovih dana.. ;D..pa ćemo se svi uvjerit.. ;D

Danas slikan u Zaboku s natpisom grand tours, Jetliner reg.oznake VZ589EE.
Mozda je to taj kojeg trazite...
Nazalost sunce zasmetalo kod slikanja  :(

http://img24.imageshack.us/img24/7278/dsc02867pk.jpg


ne možda Sonja nego sigurno... ;) ;)..konačno...meni uvijek pobjegne...imam slike kad sam se vozio iza njega al su loše kvalitete...čekam onu pravu...jel on vozi za bračak ili dalje do bedexa..?

Sonja

#23
Nazalost dok sam prolazila nisam vidjela relaciju kud vozi.
Pokusala sam onda zumiranjem slike vidjeti relaciju, gle iznenadenja na ploci pise Puma tours  ::|

Shole

Alo majstori, kakva je ovo rasprava !?  jel može bez ovog silnog citiranja postova?  10 puta piše jedna te ista stvar. 

Imate i opciju ODGOVORI, a ne samo CITIRAJ  (u nedogled)

tomekk

Danas na A4, a u subotu idu u Sarajevo  :)

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

StarSity

U krivoj temi je.
Puma tours- linija Zabok-Zlatar  ;)
480 ispod peterozica!

Berlingo

Sa strane jos uvijek pise Grand Tours. A linija je, ali ne vidim dobro. Zadnje sta pise trebalo bi biti Zlatar. Ali on je vozio prema Zaboku.

StarSity

To piše iz drugih razloga  ;) ,Puma vozi djecu u školu u Zlatar iz Zaboka, i natrag :)
480 ispod peterozica!

Berlingo

Nisam mogao znati. Ocito sam pogrjesio. Onda molim ljude da to prebace u odgovarajucu temu.