Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

voznik


MAN SL222

#766
Veteran aktivno vozi u Dalmaciji  :D (na 2. slici vidimo da se netko "zaigrao" s oznakom za školski prijevoz  ::| )
Nakon odrađene smjene snimljen u garaži, a društvo mu prave Citaro LE,Crossway LE,Lion's City U,Lion's Classic SL283 i Urbino 12 IV

C2

#767
S obzirom da je izašao Kajott-ov Citaro u beta verziji, odlučio sam ga provozati. Kajott je rekao da će ga završiti nakon što završi Conecto, planirana su razna poboljšanja kao što su razne funkcije, detalji, teksture, konfiguracije unutrašnjosti, više verzija prema euro normama, broju vrata i duljini vozila, tip motora, facelift verzija. Neki od vas će sigurno reći da imamo dosta Citara za Omsi. Moje mišljenje je nek se rade ako ga netko može napraviti u vrhunskoj kvaliteti s točnim detaljima, brazdama na plastici unutrašnjosti, slovima na staklima... Ovaj model je zanimljiv za vozit, upotrebljiv je, ali ima tu puno posla do kraja. Trenutno su dostupne 3 verzije modela. Riječ je o euro 2 Citaru s 2 vrata, 3 vrata i 3 vrata koji je niskopodan na zadnjim vratima. Na slikama sam koristio Palmin Citaro za usporedbu.

Lion's Driver

A misliš da će ga Kajott napravit sa svim detaljima i savršena, ja mislim da neće. To je nemoguće. zašto? Zato što se autobusi grade po narudžbi i svaki je različit. Ako ja u Splitu imam kontakt sa Citarom i idem napravit splitski, s interneta ga skine netko iz Berlina i kaže ovo nevalja nije takav. Hm  umnik2
Ima već i facelift i obični, a da su 95% izrađeni kao pravi model, samo što je nezgodno usavršit ga, baš zbog tih sitnica koje variraju od narudzbe do narudzbe. Ja bi volio da u onom zglobnom imam Buscon umjesto onog smjesnog aparata za provlacenje kartica ali ne mogu imat. Volio bi da ima antivandal kabinu, ali nema... Sitnice

C2

#769
Slažem se da ništa nije savršeno. Autori najčešće rade sustave za naplatu kakvi su njima dostupni. Ne mogu se ostvarit sve želje korisnika modela. Premda se rade modifikacije za postojeće stvari pogotovo za Citare. Ne znam koliko pratiš Kajottov rad i posljednje slike faze izrade Conecta onda se zapitaš je li itko napravio Citaro s tako točnim detaljima (znamo da je Citaro u velikoj mjeri sličan Conectu). Pogledaš slike i video zapise, pa potom vidiš da je u unutrašnjosti svaki vijak na svom mjestu, dimenzije stropnih panela, rubovi stakla, brojač okretaja za svaki model drugačiji... Također će biti mogućnosti konfiguracije modela do neke mjere kao što su: jednostruke ili dvostruke šipke na vratima, nagibni prozori ili na šiber, antivandalska pregrada u više tipova ili bez, više tipova retrovizora, više tipova sjedala, više tipova unutarnjih displej-a, tipkala za otvaranje vrata s vanjske strane ili bez, otvaranje prvih vrata na jedan gumb ili dva gumba za svako krilo zasebno...

Lion's Driver

#770
Ako već ne cvijeta prijevoz u stvarnom životu, ako već nemamo gdje najbolje otići malo u virtualni svijet, pa neka nam ima rasprave bar u ovoj temi o virtualnom svijetu

#001 na 57 večeras









P.S. Repaint će biti upoloadan ukoliko se u skorije vrijeme netko javi da mi je sredio prozore (ima link ove "beta" verzije u "Problemi"), ako ne srediti ću još neke sitnice koje vidim da moram i uploadat ću ga bez zatamnjenih bočnih prozora pa... oprostite ali ja stvarno ne znam, evo ne mogu riješiti prozore  :'(

josipgrgin

Ma bus je odlican , sta ima veze stakla ali htio sam pitat oce li i mercedesi c2 bit dostupni u skorijoj buducnosti pa da bude komplet prinova iz Prometa?

Lion's Driver

#772
Pokušao sam napraviti onaj trovrati zglobni ali kada uđem u igru bude kao od aluminija bez tekstura. Vjerojatno ga paint poremeti a u paint. net ga ne mogu otvoriti   glavauzid

a šta se stakala tiče, red bi bio srediti tako ogroman detalj budući da i pravi ima tintirana stakla



MAN SL222

Što se tiče Citara,vjerojatno si u .cti fajlu zaboravio uključit ostale setvare, jedino mi to pada na pamet

Lion's Driver

.cti samo spaja više slika s imenima u jednu cjelinu koja na kraju funkcionira, no bitno je u kojem programu se koji repaint radi. Evo sad sam pokušava na Setri 313UL napravit Promet Makarsku pa ne ide jer vjv ne paše paint.net

MAN SL222

151 vozi, barem virtualno  ;D

Lion's Driver

Ljudi je li se ikad ikome dogodilo da mu se OMSI deinstalira sam od sebe. Evo meni upravo je i sad ajmo sve iz početka. Kilometara do inkasa.  >hammer< I to preko steama je kupljen a nije piratski  ??? ??? ???

Dok se instalira ponovo evo slika od prošlih par dana.

Samo Hamburg  yahoo

Stari Mercedes na 6




Završile nam smjene na 111


Volvo na 6





Suboticanin

Sa vožnje Ikarbusa IK-206.

Suboticanin

IK-206

Lion's Driver

Danas na 111 Bf.Altona-Hafen City (Shanghaialle)-Bf.Altona

Sa 2 različita autobusa. Jednostavno u noćne sate nema smisla da se vozač na 111 muči sa zglobnim  thumbs















Ajde kolega šta se čeka, ne čitaj novine, ajdeee  ;D  ;D  ;D


Garaža