AVIS, Gračanica

Autor elvis, Ožujak 08, 2009, 23:16:03

Almir

Ja mislim da je ovo Fiat
A na sajtu pise da imaju 27 autobusa marke- setra,mercedes i fiat ;D

Almir

Evo jedna sa njihovog sajta..malo je starija al dobro je :)


Preuzeto sa www.sax.ba

amar

da radi se o fiatu, i ovakvih imaju cini mi se 3 u posjedu, druga dva su plave boje, oni voze linije za sela ... a sto se tice buseva oko 30, pokusat cu sabrati informacije o voznom parku, ali to kada budem na raspustu, sad nemam vremena nazalost za to ...

Almir

#33
Danas u Gracanici :)


Na mostu :)


Almir

Danas sam vidio kod Avis-a jedan novi Isuzu..izgleda da su obogatili vozni park.. :)

Almir


elvis

S koje udaljenosti je uslikan ovaj autobus,i sta koristis za slikanje?

Almir

ma sve sto slikam su iz daleka pa onda isjecem sliku..a slikam s mobom :)

Man lion's coach

ccc ili koristis snazan zoom ili ti nevalja camera, koliko ti je cam na mobu ???

Almir

ne zumiram nikako..samo isjecem sliku..i to je to..ne znam mozda je sta do cam-a a mob je Sony Ericsoon k800i

amar

avis je kupio jos jednog isuzu minibus, ali ne kao sto imaju ove, nego je nova serija neka, novi dizajn, kako nepratim isuzu neznam koji je ...

a evo nadjo na sejari-ovoj stranici , preuzimanje od avisa




kako procita to je model "NOVO"

a dobio sam info da vec ima poznatu avis semu dizajn kao na ostalim isuzu, ajd vidjet cemo hocel on voziti za sarajevo liniju ...

elvis

Cestitke na prinovi,a sto se tice slika nadam se da ce ti pomoci upute poslane na PP ;)

Almir

Da da da to je taj Isuzu sto sam ga danas vidio :)..a elvise ne sikiraj se popravit cu se po pitanju slika :) :D

Almir

Evo Elvise bez zumiranja i rezanja slike..Maloprije slikano :)


amar

vidis da je vecinom do fotografa, sto ti mene pitas jel ja odradim onako slike, ja ih pravim tako, znaci slikam tako... al i meni je trebalo vremena za toga ... nisam ni ja odma slikao tako ...