Kabrio busevi ZET-a

Autor kekobus, Svibanj 14, 2009, 10:44:12

smogovci.bbb2

A koji je razlog da ponovno ima novu regu buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Citat: 421  u Travanj 24, 2018, 20:26:15
442 je ZG 4522 GP
441 je ZG 5010 GP
443 nije registriran za sezonu 2018.
Obzirom da voze u ljetnoj  sezoni, nije rentabilno registrirati ih za cijelu godinu, pa svake godine dobivaju druge registracijske pločice.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Boki651

Samo Rijeka kupuje novi doubledecker i plaća ga ekstra skupo, a taj isti ne vozi upola vremena, odležao je u Garaži više vremena nego je vozio. Zagrebu nije problem za tu svrhu koristit stare autobuse, a kod nas se sve staro reže i uništava. :(

Dreamwalker

Ako te tješi, i ZET uskoro kupuje nove doubledeckere za tu svrhu. Btw. gdje je stao natječaj? U kojoj je fazi?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MB FAN

Citat: 421  u Travanj 25, 2018, 16:31:29
441 je ZG 5010 GP
443 nije registriran za sezonu 2018.
Obzirom da voze u ljetnoj  sezoni, nije rentabilno registrirati ih za cijelu godinu, pa svake godine dobivaju druge registracijske pločice.
Napisani je za 441, a 443 stoji činimi se u ARZ-u i još ljetos je ostao bez registracija, čime se odmah mogla sudbina predpostaviti i sad kad se pokvari 441/442 nema zamijenskog autobusa kako to misle riješiti bolje pitanje?

421

443 je u APD na parkingu. Ljetos još nije mogao ostati bez registracija, ali to ionako ne mijenja na stvari.
441 nema zamjene u 443 jer nije opremljen LCDom, te pratećom elektronikom za korištenje pri simultanom prijevodu u vožnji na green line.
442 vozi na specifičnoj crvenoj liniji gdje ga ne može mijenjati niti 441 niti 443 zbog gabarita i nedostatka teksta u ACTIA elektronici.
Rekao bih da im je to posljednja sezona, u kojoj se očekuje da će 441 polučiti 1.000.000 km jer je brojčanik na 996.000
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN truck bus

Citat: Dreamwalker  u Travanj 25, 2018, 18:15:41
Ako te tješi, i ZET uskoro kupuje nove doubledeckere za tu svrhu. Btw. gdje je stao natječaj? U kojoj je fazi?
Po natječaju ne kupuju doubledeckere nego obične solo i midi kabrio autobuse. Zadnje što sam vidio na NN je bilo da su MAN i Iveco dostavili ponude.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MB FAN

Citat: 405GN2  u Listopad 30, 2017, 19:20:52
Neznam dali je spominjano ali već više od 3mj. 443 nema registracije i stoji u G

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Citat: 421  u Travanj 25, 2018, 19:20:56
443 je u APD na parkingu. Ljetos još nije mogao ostati bez registracija



421

Oj gramatiko, oj čitanje s razumijevanjem, oj hrvatski književni jeziče....
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

sniff

#175
Pun gas prema APDu, jučer na Jordanovcu oko 17h  :)

MAN truck bus

Evo ih danas u akciji.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

kikas_usora

Sprema se za repku da se pehar gradom provoze

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk


421

#178
Sad su  bus123 bus123 odjeveni kako treba, a vozi ih onaj tko treba!
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/proba-uspjesno-odradena-prvi-objavljujemo-fotografiju-otvorenog-autobusa-koji-ce-vatrene-i-strucni-stozer-dovesti-na-glavni-zagrebacki-trg/7608537/
Nadam se da će marketing ZET-a znati iskoristiti jedinstvenu prigodu nakon.
Moram priznati da sam pomalo zavidan kolegici/kolegi koji će imati čast.... thumbs
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Volzhanin