Riva, Beli Manastir (ex Hafet Tours) [BM, MKD]

Autor Tomek, Siječanj 11, 2008, 22:28:11

shef

Mislim da će u nazivu ove teme biti promjena, samo da potvrdimo 100%. Ernst Auwärter sada ima BM tablice i novi naziv na vratima, ako sam dobro vidio u prolazu ime firme je Riva Prijevoz, Beli Manastir.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Osoblje

Slika s naše Facebook stranice, hvala :)

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Tomek

Evo Eurostara danas u Zagrebu na liniji Novigrad - Struga, registracije BM-614-BN


Firma se sada zove:

Riva usluge prijevoza
vl.Đemal Haliti
Beli Manastir, K.P.Svačića 30

mate

Eurostar je neumoran na Novigrad - Struga


frukec


Paško

Još jedan bus iz Fortisa prešao kod njih - Eurobus AV 120 - slika dok je tamo vozio:



1994.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

nidi

Trenutno u najmu ali 99% ce ostati kod njih kao i auwarter. ;)
*****  V     O      L       V       O   *****

Doori

Vozio sam se njime prvog dana kada su ga kupili. Gazda ga je tek doveo iz DU u ST. Jos nisu znali cemu sluze sva dugmad. Iste veceri je vozio za Skopje.

Doori

Slikano u Albaniji 03.07.2015, za sada ima naljepnicu s boka ali ce dobiti Hafet tours reklamu nakon sezone. Ovo je ujedno i prvi put da vozi relaciju Split-Skoplje.

http://i77.photobucket.com/albums/j60/doori1/IMG_20150703_084137-800x600_zpsj4ib1va6.jpg

actros


Paško

#40
http://slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/295121/Default.aspx

Citat:
Hafet vješto parkirao autobus na zelenu površinu
Spretni vozač vješto je parkirao autobus na zelenu površinu na križanje Velebitske i Ulice Slobode.

Hafet tours travel Company stoji na autobusu, vozi od Skopja do Splita, na vratima piše da je firma iz Belog Manastira a registarska oznaka je dubrovačka.

Svaka čast, Hafete, vrhunski si ga uparkirao.

I jedna moja današnja (lošija) fotka:



Izgleda dosta lošije otkad je došao iz Dubrovnika :-\
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate


shef

Mislim da je ovo prva fotografija uopće s početnog stajališta linije koju vozi:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Eurostar jos uvijek aktivan, veceras za Strugu


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !