Nabavke novih autobusa (1)

Autor Ivan, Siječanj 18, 2008, 12:53:17

Ivan

:) Nismo se od otvorenja novog foruma ni sjetili otovriti ovu temu, valjda jer nije ni bilo baš nade da se nešto novo dogodi oko nabavljanja... No, sada je Tolić opet najavio kupovinu, valjda će biti nešto od toga... Evo što bih ja volio vidjeti u voznom parku. Za sve unutar područja Grada (dakle i sesvetske i brezovičke prigradske) mislim da bi se moglo ići na niskopodnjake, ali neki od njih moraju biti prilagođeni prigradskom prijevozu! Jer, ako se ima para za 140 komada 2200 (mislim da je barem 20-ak previše, a 20 komada 2200 su novci za koje se može kupiti blizu 150 niskopodnih solo MANova ili MBa...), onda se može na visoku razinu dovesti i ostali prijevoz, barem na prigradskim dijelovima koje financira Grad Zagreb, ako si ostale općine to ne žele priuštiti (a mislim da bi barem Zaprešić mogao (tj. morao moći)).




Evo onda mog prijedloga (ne treba samo zamijeniti stare, nego, da bi stvari funkcionirale i povećati vozni park za barem 5-10%), ali bez onog pretjerivanja i rashoda stvari mlađih od 15 godina (koje bi se prema najavama o 200 komada moglo pretpostaviti):

Grad Zagreb:

2008.:


APP
17 niskopodnih gradskih zglobnih (umjesto SG 220 kojih obično kruži oko 5-6 komada po 110, 121, 124, 125, još 5-6 komada da počnu polako zamjenjivati one NG 272 koji su u najgorem stanju, i još 6 kao općenito pojačanje)
8 niskopodnih gradskih solo (pojačanje, pogotovo jer će biti novih linija)
3 niskopodna prigradska solo (pojačanje za područje četvrti Brezovica)
3 niskopodna gradska midi (pogotovo jer su NM 152 stalno u kvaru)
_____
ukupno: 30 komada


APD
28 niskopodnih gradskih zglobnih (umjesto O 305 G (koji sada voze na 107, 212, 215, 217, 222; 20ak komada potrebno + pojačanje)
7 niskopodnih prigradskih zglobnih (umjesto O 305 G na 269, ako ostane brza kakva je)
8 niskopodnih gradskih solo (pojačanje, pogotovo jer će biti novih linija)
3 niskopodna prigradska solo (pojačanje za sesvetsko područje)
_____
ukupno: 45 komada


ukupno ZG 2008.: 75 komada



2009.:

APP
8 niskopodnih gradskih zglobnih (zamjena većine NG 272, osim možda ponekog komada u jako dobrom stanju)
6 niskopodnih gradskih solo (zamjena onih EL 2x2 koji su u najgorem stanju, ili ako nema potrebe za rashodom samo pojačanje)

APD
8 niskopodnih gradskih zglobnih (zamjena par najrazvaljenijih O 405 GN i pojačanje)
3 niskopodna gradska solo (zamjena par najgorih O 405 N, ili ako nema potrebe za rashodom samo pojačanje)


ukupno ZG 2009.: 25 komada


>>>> ukupno ZG 2008.-2009.: 100 komada, cijena (prema onome koliko su zadnji midi, solo, odnosno zgl MANovi i MBi koštali): oko 30 mil. €


Dakle mislim da je u sljedeće dvije-tri godine sa ubrojenih 20-ak komada pojačanja i 15-ak "zdravih" niskopodnjaka povučenih sa prigr. linija izvan područja ZG (pogledati za općine dolje) savršeno dovoljno 100 komada (do ovog okruglog broja sam sada zapravo spontano došao zbrajanjem :), ni nisam ga očekivao), tada bi bilo i rezerve hrpa, moglo bi održavanje profunkcionirati, i poslije toga do 2011. uopće neće biti nužno raditi neke rashode... Toliko o Tolćevih 200 komada, pa ne misli valjda rashodovati ove ostale autobuse stare 10 godina? To bi bilo za hrvatske i zagrebačke prilike umobolno. Ili je mislio naručivati i 4 godine unaprijed? Za takvo nešto još nisam čuo. Ili ako u to ubrojio i kupovinu za druge općine? To bi već imalo smisla, samo pretpostavljao sam da si te općine i gradovi (tj. pogotovo najveći, VG) planiraju sami financirati kupovinu... Uglavnom, :) evo kako bi po meni to trebali ići:


Općine i gradovi izvan Zagreba, 2008.-2010.

ako će htjeti zadržati ZET, gradovi i općine bi se bi se trebali više nekako nagoditi za kupnju u sljedećih 1-3 godine, bilo da ih sami financiraju, ili financiraju djelomično, ili da financira Zagreb/ZET, pa oni poslije kroz krupne subvencije ako ne mogu odmah platiti; i da dobiju, uz zagrebačke, svoje grbove i pruge u bojama grada po busu. Mislim da bi bilo nužno nešto takvo napraviti jer dosadašnja praksa (slanje uglavnom razvaljenih gradskih ili u manjoj mjeri razvaljivanje novijih gradskih, a u jako maloj mjeri slanje primjerenih autobusa poput SL 283 na 165) jednostavno nema smisla, nadam se da će više jednom napokon prekinuti tu strahotu...


Grad Zaprešić
12 prigradskih (nadam se niskopodnih) zglobnih (za 172, rashod SG 220, SG 242)
3 prigradska (nadam se niskopodna) solo/3os/zgl (ovisi na što se odluče, najbolje 3os; za 176-177 jer je velik dio linije pod Zaprešićem (Jablanovec, Ivanec))
2 niskopodna midi gradska, ako misle zadržati svoje gradske linije (bez jednog viška, ako trebaju zamjenu ubace zagrebačke)
(već prije su navodno sufinancirali kupovinu jednog od SL 283, tako da su za 174 mirni)

Općina Bistra
5 prigradskih (nadam se niskopodnih) solo/3os/zgl (za 176-177 rashod SG 220)

Općina Jakovlje (ako ozbiljno uđe u posao sa ZETom i zamijeni i direktne Presečkove linije za Zagreb)
3 prigradska (nadam se niskopodna) solo/3os/zgl (za 178-179)

Općina Klinča Sela
2-3 prigradska (nadam se niskopodna) solo ili troosovinca (za 165 i 169, ako je neki pokvaren mogu uskočiti zagrebački, a pošto im je i sad vozni park dobar pretpostavljam da su dosta subvencionirali sadašnje autobuse, tako da ove može i malo više financirati Zagreb ili kombinirati sa postojećim (SL) i budućim (NÜ ;D) ZG prigradskima)

općina Stupnik
1 gradski ili prigradski niskopodni solo (za 111, Stupnik je najbogatija općina u županiji tako da nemaju ispriku da ne mogu platiti niskopodnjaka ;D, a linija je ionako u biti gradska jer nigdje ni ne prestaje konurbacija ZG-Lučko-Stupnik)

APP prigr. općine, ukupno: 28 komada


Grad V. Gorica (teško mi je nadati se da će kupovati niskopodne, ali ipak bih volio da budu, uglavnom)
20 prigradskih zglobnih (za ZG-VG, koja ne mora biti podijeljena na 268 i 330, kao što sam na starom forumu pisao, mislim da bi možda najbolje da je jedna brza sa nekoliko stanica kao 172, a da GK-Buzin-V.Polje vozi nova ZG gr. linija)
oko 25 prigradskih solo (za 3xx, naravno)
1 ili više gradskih niskopodnih solo (za 335 i za novu liniju ako odluče bolje spojiti grad i željeznički kolodvor, odnosno razviti prigr. željeznicu)


APVG/APD prigr. općine, ukupno: oko 50 komada

Ukupno: 78 komada

Dakle, i sa općinama izvan Zagreba bi možda broj i bio blizu 200-tinjak. :)

Tomek

#1
Za Dubravu si zaboravio midije, naime, oni ih već par godina traže.

Što se tiče nijedan NG 272 usprkos maloj kilometraži nije u dobrom stanju, tako da poslije 2009. ostanak NG272 bi bilo samo daljnje produživanje radnog vijeka ovoj sada već staroj i lošim održavanjem isluženoj staroj krami.

Od Eurobusa treba baciti 41-47, ovih novijih 5 su u malo boljem stanju, ništa lošije nego neki primjerci NL263 iz 1999.

konkordsky

Smatram da treba kupovati okrugle brojeve 10,20,30,a ne kao do sada 11,16,13...
Za 2008god bih uzeo
APP 20 zglobnih i 30 solo vozila 
APD 30 zglobnih i 20 solo vozila 



Za 2009god
APP 30 zglobnih i 20 solo
APD 20 zglobnih i 30 solo


VG su namjenjena poznata vozila 41-52,401-424.

Jednostavno rečeno sve što je starije od 1994godine da ide u smeće!
Navedeni trošak je oko 500 milijuna kuna,oko 70.000.000€
(320 za zglobnjake i 160 za solo).
NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!

tamlover

Ivanove brojke su realne i skoro se slažem. Ja bih stavio omjer 2008./2009. 60/40, ali prije vjerujem da će više autobusa stići dogodine nego ove. Ipak nadam se da bi u 2008. mogli dobiti 40-50 autobusa, sve preko toga bio bi jack pot za ZET-ov promet  ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

konkordsky

Prema najavama direktora gosp.Tolića očekuje se raspisivanje natječaja za 200 novih autobusa već prije proljeća ove godine.
Zasada je ostalo 63 vozila za rashod koja su starija od 18 godina.
Sad neka netko kaže da je 200 vozila puno?
Naravno da nije,a potrebe su sve veće,putnici traže više polazaka!
NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!

Ivan

#5
Citat: konkordsky  u Siječanj 25, 2008, 10:40:44
Prema najavama direktora gosp.Tolića očekuje se raspisivanje natječaja za 200 novih autobusa već prije proljeća ove godine.
Zasada je ostalo 63 vozila za rashod koja su starija od 18 godina.
Sad neka netko kaže da je 200 vozila puno?
Naravno da nije,a potrebe su sve veće,putnici traže više polazaka!
200 je puno ako će Gorica samostalno kupovati vozni park, na to sam računao jer se o tome stalno pisalo po medijima. Ako će ih kupovati zajedno sa Zagrebom (a možda hoće jer od njih nema glasa već više od pola godine), kroz sljedeće 3-4 godine 200 komada je potrebno, ali o čemu ti inače pričaš? Na čemu si ti? Možeš li složiti dvije normalne rečenice? Kažeš u rashod ide 63, a treba ih 200? Možeš li išta normalno objasniti i povezati? Tko je rekao da ih rashoduju 63, tko kaže da i NG 272 nisu spremni za rashod? Ako već tako mudro pišeš o pojačanjima i više polazaka za putnike, daj napiši kolika su povećanja na kojim linijama potrebna i zašto. Ili bolje nemoj, jer što više pišeš samo unosiš dodatnu konfuziju.


Ivan

#6
Nego, inače, ako u tih 200 nisu autobusi za Goricu, kupiti ih 200 tada NE MOŽE BITI U REDU!!!!!!!!!!!!! I uz znatna povećanja broja autobusa u garažama (od 20-ak posto, koja jesu potrebna), svejedno bi tada na red došli autobusi stari 10-12 godina, WTF, kakvog bi to smisla imalo u zagrebačkim prilikama? Pa nismo ni u Švicarskoj ni u nekoj arapskoj državi u Perzijskom zaljevu koja ne zna kuda sa novcem!!! Ni u njemačkoj ne mijenjaju autobuse mlađe od 12-15 godina.... Tako se ne smije trošiti novac poreznih obveznika!!! To bi bilo bahato i nerazumno predizborno prese....nje koje će građani (a među njima vjerojatno za par godija i ja) morati dugo i skupo otplaćivati, i u tom slučaju takav plan treba zaustaviti!!!!!!!!!!!!!! Jer autobusi poput novijih O405 N i GN, NG 312, NL 263 '99 su niskopodni, pouzdani i zadovoljavaju sve normalne zahtjeve.... Možda jesu malo zapušteni, ali to znači da oko održavanja treba raditi poboljšanje i ulagati, ti autobusi trebaju malo obnove i bolje održavanje, a rashod u sljedećih 4, 5, 6 godina polako samo nekoliko razvaljenih komada... Ako njih većinu ili sve rashoduju u sljedećih godinu-dvije, onda stvarno u ZETu nema pameti...

Ali što god ti novi autobusi mijenjali, bila u njih uključena Gorica ili ne, ako misle kupiti jednostavno 200 gradskih niskopodnjaka a stare niskopodnjake jednostavno slati na prigradske linije ili jednostavno sve skupa pomiješati i slati i na gradske i prigradske, i dalje mislim da je to čista idiotarija, i da bi time ZET bio najnerazumnija bogatija JGP firma na svijetu. Mislim da treba kupiti među njima i prigradske niskopodnjake, a stari gradski niskopodnjaci trebaju odvoziti svoje na gradskim linijama i djelomično na prigradskima kao i sada.

idelac

Citat: Ivan  u Siječanj 25, 2008, 10:48:40
Ako će ih kupovati zajedno sa Zagrebom (a možda hoće jer od njih nema glasa već više od pola godine)

Ima glasa samo se daleko ne čuje, http://www.gorica.hr/Article.aspx?id=1710

tamlover

Datum dolaska vlastitih buseva su osjetno pomaknuli, a činjenica da su tek u 12.mj prihvatili idejni projekt dovoljna je za zabrinutost.
Inače veljača se bliži kraju a holdingovog natječaja niotkuda!!! Eh kako je lijepo kad si ljudi od usta prave rogove...
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tomislav2809

Sva sreća da glasnogovornik Zeta Jurić još uvijek tvrdi da će 200 buseva stići do kraja godine.Rečeno je to jučer na radiju 101 u emisiji parlament show kao odgovor na pitanje zašto se na liniju za Zaprešić sa Črnomerca šalju prastari busevi.Odgovor je bio da se putnici strpe do kraja godine kada stiže 200 već spomenutih.

Ivan

#10
Do kraja godine? A ne kroz 2-3-4? Majkemi, koji su to bolesnici... U zagrebačkim uvjetima mijenjati autobuse stare 12 godina poput NG 312 i zadnjih O 405 GN je jednostavno nedopustivo, a uz 200 novih su očito ipak na redu za rashod (a možda i dio O 405 N i prvih NL 263)... Očito je najbitnije na bilo koji način kupiti glasače za predstojeće lokalne izbore, ma koliko način bio glup (tj. koliko god putnici, vozači i ljudi u održavanju sa starim niskopodnjacima bili općenito zadovoljni, samo nekom birokratu koji je ikad u životu jedva obratio pozornost na autobuse se očito na papiru ne sviđa vidjeti "12 godina")... Pa zar se radi takvih besmislenih poteza podižu režije, komunalne naknade i sl.? Ili ipak i dalje misle 200 kroz par godina, samo su prenesposobni to sročiti...

I baš me zanima gdje će stari autobusi završiti, jer ipak takvi autobusi i kada imaju 700-tinjak tisuća km i sa prvim motorom i mjenjačem, koliko se može vidjeti na netu, na njemačkom tržištu polovnjaka koštaju oko 30-50.000 €, mora da će neki rođo dobro omastiti brk kada to bude išlo nekud prema Bosni ili Bugarskoj...

Tomek

Istina je da ne možeš dobiti jednaki novac za autobuse iz Njemačke i ZETove jer održavanje nije ni približno jednako, ali da će netko na tome zaraditi to je sigurno.
A što se tiče 200 novih autobusa, priča se u zadnje vrijeme da ako budu dugo čekali da će trebati i više jer stanje je gore no što mislimo, a misle se još širiti..

Ivan

#12
Citat: Tomek  u Veljača 27, 2008, 20:28:19
Istina je da ne možeš dobiti jednaki novac za autobuse iz Njemačke i ZETove jer održavanje nije ni približno jednako, ali da će netko na tome zaraditi to je sigurno.
No, da...

Samo ja bih prvo volio objašnjenje po čemu autobusi poput NG 312 i O 405 GN ne zadovoljavaju potrebe ZET-a. Uz malo bolje održavanje, to bi bili jednostavno odlični autobusi, a i samo sa nužnim održavanjem na kapaljku se sasvim dobro drže...

Da mi je znati tko radi te planove... Ne znam, želim objašnjenja projekta, želim znati što mijenjaju i zašto, želim znati koliko koja samoupravna jedinica sudjeluje u projektu, jer Zagreb sâm ne treba puno više od 100 autobusa...
Jer "projekt" koji se zasad svodi jednostavno na povećavanje broja autobusa koje misle kupiti, odgađanje kupovine i skraćivanje rokova dostave mi ne sliče na ništa... Ništa osim nesposobnosti i birokratizma, sa ciljem kupovanja izbora prije nego razumnog i trajnog poboljšanja stanja.


Citat: Tomek  u Veljača 27, 2008, 20:28:19A što se tiče 200 novih autobusa, priča se u zadnje vrijeme da ako budu dugo čekali da će trebati i više jer stanje je gore no što mislimo, a misle se još širiti..
Koliko može biti gore? U više-manje sve niskopodnjake osim NG 272 i NM 152 je vjerojatno održivo ulagati, samo treba uložiti, jer će inače novi autobusi za 5 godina izgledati gore od ovih starih 12 godina ako održavanje bude dalje išlo u ovom smjeru...

A kako sada više od 200?? Koliko se još mogu širiti? Za sve nove linije koje trenutno mogu uvesti ne trebaju više od 20 autobusa... No, dobro, slažem se, potrebno je 200 autobusa, ali u sljedeće 3-4 godine, ali do kraja ove nikako...

konkordsky

Citat: Ivan  u Siječanj 25, 2008, 10:48:40
Citat: konkordsky  u Siječanj 25, 2008, 10:40:44
Prema najavama direktora gosp.Tolića očekuje se raspisivanje natječaja za 200 novih autobusa već prije proljeća ove godine.
Zasada je ostalo 63 vozila za rashod koja su starija od 18 godina.
Sad neka netko kaže da je 200 vozila puno?
Naravno da nije,a potrebe su sve veće,putnici traže više polazaka!
200 je puno ako će Gorica samostalno kupovati vozni park, na to sam računao jer se o tome stalno pisalo po medijima. Ako će ih kupovati zajedno sa Zagrebom (a možda hoće jer od njih nema glasa već više od pola godine), kroz sljedeće 3-4 godine 200 komada je potrebno, ali o čemu ti inače pričaš? Na čemu si ti? Možeš li složiti dvije normalne rečenice? Kažeš u rashod ide 63, a treba ih 200? Možeš li išta normalno objasniti i povezati? Tko je rekao da ih rashoduju 63, tko kaže da i NG 272 nisu spremni za rashod? Ako već tako mudro pišeš o pojačanjima i više polazaka za putnike, daj napiši kolika su povećanja na kojim linijama potrebna i zašto. Ili bolje nemoj, jer što više pišeš samo unosiš dodatnu konfuziju.

Ne znam zašto si ogorčen na 200 novih autobusa koje u ZET najvaljuju kroz naredne dvije godine?!
Citiram Tolića:"63 vozila predviđena su za rashod i starija su od 18 godina!"
Dobro je poznato koje linije treba pojačati te gdje nedostaju koja vozila.
NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!

konkordsky

Citat: Ivan  u Siječanj 25, 2008, 11:12:48
Nego, inače, ako u tih 200 nisu autobusi za Goricu, kupiti ih 200 tada NE MOŽE BITI U REDU!!!!!!!!!!!!! I uz znatna povećanja broja autobusa u garažama (od 20-ak posto, koja jesu potrebna), svejedno bi tada na red došli autobusi stari 10-12 godina, WTF, kakvog bi to smisla imalo u zagrebačkim prilikama? Pa nismo ni u Švicarskoj ni u nekoj arapskoj državi u Perzijskom zaljevu koja ne zna kuda sa novcem!!! Ni u njemačkoj ne mijenjaju autobuse mlađe od 12-15 godina.... Tako se ne smije trošiti novac poreznih obveznika!!! To bi bilo bahato i nerazumno predizborno prese....nje koje će građani (a među njima vjerojatno za par godija i ja) morati dugo i skupo otplaćivati, i u tom slučaju takav plan treba zaustaviti!!!!!!!!!!!!!! Jer autobusi poput novijih O405 N i GN, NG 312, NL 263 '99 su niskopodni, pouzdani i zadovoljavaju sve normalne zahtjeve.... Možda jesu malo zapušteni, ali to znači da oko održavanja treba raditi poboljšanje i ulagati, ti autobusi trebaju malo obnove i bolje održavanje, a rashod u sljedećih 4, 5, 6 godina polako samo nekoliko razvaljenih komada... Ako njih većinu ili sve rashoduju u sljedećih godinu-dvije, onda stvarno u ZETu nema pameti...

Ali što god ti novi autobusi mijenjali, bila u njih uključena Gorica ili ne, ako misle kupiti jednostavno 200 gradskih niskopodnjaka a stare niskopodnjake jednostavno slati na prigradske linije ili jednostavno sve skupa pomiješati i slati i na gradske i prigradske, i dalje mislim da je to čista idiotarija, i da bi time ZET bio najnerazumnija bogatija JGP firma na svijetu. Mislim da treba kupiti među njima i prigradske niskopodnjake, a stari gradski niskopodnjaci trebaju odvoziti svoje na gradskim linijama i djelomično na prigradskima kao i sada.


Mnogo toga je za tebe idiotarija i nešto nerazumno ali to će tako biti,vidjet ćeš.
Stara vozila idu VG i Zaprešić,a nova će prometovati po ZG.
Ako doista do 2010god bude svih 200 novih buseva onda se neće ništa naručivati barem četiri godine.
Planira se imati oko 380 autobusa što je razumno spram potreba.
NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!