Trebava Express, Doboj

Autor lav, Veljača 05, 2008, 15:01:40

lav

Trebava Express
Doboj, Nikole Pašića 5
tel. +387 53 228060










mb0404

Koji je ovaj gore zuti merdzo,od zada mi lici na neki Sanos???Jel ovaj dole plavi bus desno Prevoz Putnika iz Zavidovica ili od neke druge firme

shef

#6
Nutzfahrzeugfabrik Arbon & Wetzikon (NAW) se zove tvornica koja je ovo radila, nalazila se u Švicarskoj, danas je dio karoserista Hess.
Ovo su vozila posebno konstruirana za švicarsku Poštu, kratka su zbog oštrih alpskih prijevoja.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mb0404


lav

Citat: mb0404  u Studeni 05, 2008, 22:32:42
Cuvena 0404

Kupili su još jednog crvenog (visokoturističkog) MB 404...
Ovu plavu si slikao kod sređnjoškolskog isperd sale...jeli takom ???

mb0404

Tako je care,i ovaj im je jako jako dobar.Imas slike tog crvenog da nije u semi kao onaj 303...


mb0404

Evo danas sam prolazio pored Trebave i vidim u krugu njihove garaze stoji novija 303 od Prevoz Putnika Zavidovic.Dal su ga kupili il samo onako stoji posto sam jos jednom vidio njihovog Steyera u krugu Trebave.Ispred parkinga stoji neki TAM ili AVTOMONTAZA mislim da pise ziga turs...znal neko o cemu je rjec

lav

Citat: mb0404  u Prosinac 13, 2008, 17:58:07
Evo danas sam prolazio pored Trebave i vidim u krugu njihove garaze stoji novija 303 od Prevoz Putnika Zavidovic.Dal su ga kupili il samo onako stoji posto sam jos jednom vidio njihovog Steyera u krugu Trebave.Ispred parkinga stoji neki TAM ili AVTOMONTAZA mislim da pise ziga turs...znal neko o cemu je rjec

Ovako taj MB303 od Prevoza  vozi liniju Doboj - Zavidovići i često je parkiran u krugu Trebave dok čeka polazak iz Doboja u 15.30 časova

mb0404

Pa sta oni imaju neki sporazum sa njima  ili ....ako uspijem ubacicu sliku te 303..slika je stara najmanje 10 godina

lav

Citat: mb0404  u Prosinac 13, 2008, 19:03:39
Pa sta oni imaju neki sporazum sa njima  ili ....ako uspijem ubacicu sliku te 303..slika je stara najmanje 10 godina

Prepostavljam da je Trebava kooperant na toj liniji.Pošto na međuentitetskoj liniji trebaju biti kooperant iz REPUBLIKE SRSKE i Federacije