Papić Tours, Split (ex POSA) [ST]

Autor maky, Ožujak 20, 2008, 01:02:33

maky

Papić tours j.d.o.o.
vl. Sveto Papić
Smiljanićeva 24, Split



Firma koja se uglavnom bavi ugovorenim prijevozom radnika i održava liniju Split - Trogir...

Imaju šarolik vozni park, ovo je što sam uspio uhvatiti:

Iveco Euroclass:


MB ili Sanos?  ???




Setra S216 HDS:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Evo bivši Autotransov Sanos sada sređen i vozi svaki dan za Trogir:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost


maky

Evo Lion`s Coach:


Danas sam vidio i stari Mercedesov kombi da imaju...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tovar

Lion`s Coach je bija od Pivca, dugo vrimena se vidija natpis od Atlasa na poklopcu motora.

netko

#5
Evo također malo slikica Pose.
Prvo slika MB-a,ali nekakvog kombija.

A zatim jedna njihova(riječka)novina u voznom parku.Bus je stvarno odličan(unutrašnjost i motor)te preporučujem svakom da se provoza u njemu jer neće požaliti(bar prema mom mišljenju).Neznam stvarno kako su ga riječani uspili ovako očuvati.
Prvo slika autobusa na kojemu se vidi da je ex.Autotrans.

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

miky

Onaj Mercedes minibus je kupljen u Dubrovniku, vidi se i grb Dubrovnika.

netko

Standarno iz Trogira za Split u 14:00h.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

#9
Citat: maky  u Svibanj 02, 2008, 21:56:54
http://i32.tinypic.com/2lw2hjp.jpg
Hm jako čudno.Posa je 100%,ali ovo bi trebao biti autobus(sad ću ja bubnuti)ajmo reći možda  nekakve Imotske podružnice.Znači da možda i POSA vozi na području Imotskog.Danas uz ovaj MB vidio(bio sam u Imotskom) sam i jedan TAM 331a?119? u istoj shemi bojanja kao i MB.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

shef

Ovo nije MB nego Sanos S515. I što ima veze što je viđen u Imotskom, kakva poslovnica, možda imaju koncesijski ugovor za povremeni ili linijski prijevoz učenika, ili je u pitanju samo običan izlet.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

manoplan

Citat: shef  u Svibanj 17, 2008, 14:48:39
Ovo nije MB nego Sanos S515. I što ima veze što je viđen u Imotskom, kakva poslovnica, možda imaju koncesijski ugovor za povremeni ili linijski prijevoz učenika, ili je u pitanju samo običan izlet.

Shef je u pravu.Dobili su koncesiju za prijevoz đaka.O tome je bilo govora u novinama,a i na starom forumu (čini mi se).Autopoduzeće Imotski se žalilo što je njima 'dignuta' koncesija i dodjeljena Posi.

Koristim priliku da zamolim članove da kad citiraju post sa slikom,citiraju tekst i ostave samo link na citiranu sliku radi bolje preglednosti teme.Hvala

brzi

jesu ova dva još "zaposlena" u Posa?





nisam ih vidio ohoho...

maky

Dubravu za školski prijevoz još nemamo na forumu:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Posa je dobila/uvela liniju Split-Dubrovnik. :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.