Rasprave

Autor prote, Travanj 24, 2010, 08:09:37

Servis

#150
Citat: Shole  u Listopad 21, 2013, 22:23:15
tolko sam lijen da ću ovdje pitat:  koliko ima kubika i koji moment ima ?


Scania DC9 24 360, EEV/Euro 5,
četverotaktni dizelski, 5 cilindara u
liniji, izravno ubrizgavanje, prednabijanje, vodom
hlađen, EGR sustav; promjer i hod klipa130x140
mm; zapremnina 9.290 cm3, max. snaga 265 kW
(360 KS) pri 1900 o/min; max. okretni moment
motora 1.600 Nm pri 1.100 - 1.350 o/min, stupanj
kompresije 17:1, maksimalno dopušten broj okre-
taja 2400 ± 50 o/min, prazan hod motora 500 -
650 o/min


http://www.azcrobus.hr/data/doc/1/kamion--bus-clanak.-pdf.pdf

SETRA S415 HDH

Autopoduzeće Imotski kupilo 4 komada (navodno još 2 trebaju doć ) mislim ako će ih itko isprobat i saznat mane i prednosti onda su to Imoćani...
čekajmo prve informacije...

marko2702

U krugu tvornice trenutno stoji 10 bijelih crobusa i 1  zlatni

petrinjausrcu

Da li ima štogod od onog posla od 2000. autobusa za inozemstvo ili je to propalo?

GNld

Citat: petrinjausrcu  u Svibanj 26, 2015, 22:24:13
Da li ima štogod od onog posla od 2000. autobusa za inozemstvo ili je to propalo?

Svakodnevno sretnem na putu iz Splita njihovu Zoru i baš bi mi bila šteta ako se štopira projekt Crobus.

Tomek

Stopirao se prije par godina kad je proizvodnja ugašena ;)

lussin

Znači to je to i od Crobusa?  :-\

Lion's Driver

Imocani su uvatili  visokih 17 ili 18 komada...i sad je sve stalo...sad ocekujemo od njih opet Scanie...al HIGER Scanie  >hammer<

GNld

#158
Juče sam u Ljubljani sreo u teku vožnje Crobus Zoru od Avis rent a cara iz Italije. Da li možda neko zna kuda su sve prodavali Zore osim u Hrvatskoj i za Irak? Šta se sada dešava sa Crobusom? Higer bus d.o.o. iz Stahovice ima u svom prodajnom programu i Zore, samo u praksi vidim na cestama samo ove od Autoherca iako je početna cijena kod nas od 150.000 eura bez PDVja.

im

Na mobile.de se prodaju 4 komada nisam mogao pronac koliko su stari oglasi al pise da je prodavac od 12.4.2018 aktivan

EUROBUSZG

Za takvu cijenu se nemoze fulat.Samo me zanima zašto jedan ima Euro3 motor kad je 2014 godište?!?

Dreamwalker

Ti busevi se već par mjeseci kisele na mobile.de. Svi ovi kojima ne piše godište su proizvedeni 2013. godine i od tad stoje. To je 5 i pol godina stajanja što je jako puno. S obzirom na to kakvo je tržište rabljenih autobusa, ovo je visoka cijena. Za tu cijenu se nudi i 7 godina star Mercedes Tourismo ili Mercedes Travego koji su kud i kamo kvalitetniji autobusi s dostupnijim rezervnim dijelovima limarije i svega ostalog.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

željko halambek

Bilo bi zanimljivo saznat koliko je ukopno napravljeno Zora.

EUROBUSZG

Ukupno je 29 napravljeno bez 3 prototipa.

Tlimfocit

U petak u Splitu sam vidio bijeli Crobus mađarskih registracija.