Pulapromet - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:24:45

Tomek

Ovdje pišite novosti o Pulaprometu.

boro

  Dal netko zna gdje su završili Tamovi i Manovi koje je PP prije par mjeseci prodao. Radi se o 4 Tama 190a110, 1 Tam 260a116, 5 Mana SU 220 i 1 Man SG 220.

boro

  E da , i jos jedan MB o405.

noxis93

o harmoniki znam da če postati fast food.

noxis93

Jeste li čuli za ovo danas idem vidjet kako izgleda:
         

Besplatan javni gradski prijevoz

Na inicijativu Gradskog poglavarstva Grada Pula uz koordinaciju s Pulapromet d.o.o. obaviještavamo građane da će od 24. prosnica do 02. siječnja 2008. godine na gradskim linijama javni gradski prijevoz biti besplatan za sve građane.
Želja nam je da u predstojećim blagdanima građani koriste pruženu mogućnost besplatnog gradskog javnog prijevoza kako bi pridonijeli smanjenju prometnih gužvi i još jednom naglasili potrebu za korištenje javnog gradskog prijevoza.
Na ovaj način Pulapomet stimulira korištenje javnog gradskog prijevoza u obnovljenom najmodernijem voznom parku u Republici Hrvatskoj (najmoderniji klimatizirani niskopodni autobusi).

Bravo Pulapromet

Feronista

Halo; please excuse my lack of Croatian. Does anyone have the chassis numbers (VIN) for the Pulapromet fleet?

tamlover

Citat: noxis93  u Prosinac 28, 2007, 09:49:53
Pulapomet stimulira korištenje javnog gradskog prijevoza u obnovljenom najmodernijem voznom parku u Republici Hrvatskoj (najmoderniji klimatizirani niskopodni autobusi).

Malo skromnosti ne bi škodilo. Dobro da još nije navedeno da svi busevi imaju digitalne displaye. :P
Bravo za akciju. Kada naš prijevoz poskupljuje 2 kune onda ovakva akcija predobro zvuči.... malo socijalne osjetljivosti veseli.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

noxis93

idk. sorry. maybe you can send a mail to pulapromet. they don't like responding but you may have a spot of luck.

noxis93

da ovo pulaprometovo nije loše samo što još malo njih zna o tome. vozaći se pi*de svaki put kada neko daje novce vozaću ili neš slićno. po meni su mogli napisat i stavit na bočni prostor za reklame da je bus besplatan tako i tako taj prostor je nekorišten (ljudi bi mogli ukrasti tabelu  ;D ;D ;D ;D).
____________________________________________________________________________________________________________________________

saznao sam da pulapromet ima nove aparate za pregled karata koji čitaju i barkode. Možda nam slijede karte na kioscima.

noxis93

Izgleda da se pulapromet naljutio:

         

Preregulacija županijske linije Pula – Cere – Pula

Radi neprihvaćanja participiranja Općine Žminj u sufinanciranju troškova prijevoza županijske linije Pula – Cere – Pula, primorani smo istu od 01. siječnja 2008. godine preregulirati do naselja Petehi.
Nadamo se da će predstavnici Općine Žminj uvidjeti potrebe svojih mještana i sufinacirati prijevoz, te ovisno o visini sufinanciranja pružiti im i pripadajuću uslugu.

O_o

Kiki273


man750

#11
Citat: Kiki273  u Veljača 19, 2008, 18:14:35
MAN SU 220 / AM  ???
Kiki nisi u pravu .ZL Pula je imala mana SG240H. Vozio je samo po platformi i ako se dobro sjecam nije bio registriran.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

boro

  da, vidio sam i ja tu sliku ali neznam koji je to bus.

Kiki273

Ne znamo kada je slikano ovo,
Mislio sam da nije neka Pula-Prometova Avtomontaža  ???

boro

 Ja mislim da je ta slika stara barem 5-6 godina. Od ovih koje je PP prodao krajem prošle godine nije sigurno.