MAN SG 220 Avtomontaža

Autor Paško, Svibanj 23, 2011, 16:19:56

Paško

#135
Svaki put kad udrem đir kažem si da mi je posljednji. Nije ni meni gušt kad je bus u ovakvom stanju. #688 se u zadnje vrijeme najčešće viđa na liniji 38 pa je tako bilo i u petak, kad sam ga slikao.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost

Ne mogu virovat da "majstori" ni registraciju nisu uspili centrirat. Sve to triba rastirat!

leonardo123

Bravo amfan za fenomenalne slike.

elez

Stanje limarije je žalosno, ovoliko udaraca koji počinju hrđat a niko ne reagira. Zašto?? A znaju da im fali zglobnih buseva i neće malo pažnje posvete bas njima.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

josipgrgin

Briga njih a jos je gore sto se ne brinu o novijim busevima pa se kvare i zapale a sve radi nebrige i odrzavanja
ZALOSNO!!!!!

Korisnik linije 34

Čak i u ovakvom stanju vjerujem da ga je lijepo uživo vidjeti aktivnog, još uvijek u funkciji, čuti taj specifičan zvuk...

elez

Nama ode sa foruma je to super i uživamo u takvim strojevima, al ostalim ljudima je to samo jos jedna kršina i otpad kojeg ako mogu rado izbjegnu.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Lion's Driver


Korisnik linije 34

Citat: elez  u Prosinac 21, 2017, 15:10:01
Nama ode sa foruma je to super i uživamo u takvim strojevima, al ostalim ljudima je to samo jos jedna kršina i otpad kojeg ako mogu rado izbjegnu.

Istina, ne znaju ljudi cijenit prave stvari ili smo mi samo pretjerano sentimentalni  :) Sretan Božić usput, nadam se da neće biti zadnji za vaš 688!

Paško

Hvala, Leonardo!

Citat: amfan  u Srpanj 30, 2017, 20:33:23
10 tisuća i 450 dana u Prometu. Zvuči kao neki film strave i užasa. Toliko je otprilike dana vozio autobus koji je u splitskom gradskom prijevozu potrajao najdulje od svih, malo više od 28.5 godina. Naravno, radi se o g.b. 542 koji je ispilan prije devet godina. Jedini autobus koji je uopće blizu te brojke (dakle, ukupno vrijeme provedeno u Prometu, ne godište i sl.) je još uvijek aktivni #688. On je trenutno u svom 9845. danu u Prometovoj garaži.

Hvala Dreamwalkeru što me podsjetio na ovaj svojevrsni jubilej. #688 jučer (1.1.) je zabilježio taj 10 000. dan u Prometu. Evo ga na ulazu u garažu, drugi najdugovječniji stanovnici Sanosi mu čestitaju. Vjerojatno zadnja Nova godina za sve njih.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

roko


Paško

Evo kako #688 provodi svoje možda i posljednje dane u službi. Sumnjam da se preko ljeta uopće pomicao s ulaza u garažu. Netko mu je skinuo MAN-ov znak.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#688 je registriran danas. Ako još bude vozio 28. ožujka, srušit će rekord #542 po stažu u Prometu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

josipgrgin

Neka naseg #688.Jel jedini ovaj model u Hrvatskoj osta koji je u voznom stanju?

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!