Auto promet Sisak – fotografije

Autor tamlover, Studeni 24, 2007, 15:41:13

mate

Iveco danas u Sl.Brodu...


EuroTrakker

Isuzu u Petrinji:




Conecto u Sisku:
Pozdrav iz 53nje

zoki.man.fan

ovog sl 200 još nemamo na forumu

inače stalno vozi linije po donjoj Posavini



zoki.man.fan

Citat: Tomek  u Veljača 13, 2009, 22:28:14
I da, evo još jednog za kraj, vozio liniju Sisak - Kutina
Jel netko zna više o ovom autobusu, čuo sam da je TAZ imao prste u ovome

http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/album1/120220094250.jpg


danas sam provjerio i bus je prije rata uvezen iz Njemačke

zoki.man.fan

evo još jedan kojeg nemamo na forumu S 415 MVP







EuroTrakker

Velika Gorica A.C. Zubak:

Pozdrav iz 53nje

zoki.man.fan

"ranjenik" koji je bio neki dan u Gardalandu

pospanac

Citat: zoki.man.fan  u Lipanj 09, 2009, 12:55:31
"ranjenik" koji je bio neki dan u Gardalandu

Kakav sad ranjenik?
???
Informacije, podaci, stavovi i mišljenja koja iznosim na forumu su osobne naravi i ni u kojem se slučaju ne mogu protumačiti kao službeni stav ili informacija poduzeća u kojem radim ili sam nekad radio, ili sam nekad radio, ili sam nekad radio,...

zoki.man.fan

#53
to mu je nadimak....on je pokupio kamionski španer i izgulio prednji desni blatobran...a par dana prije toga na istom kotaču pukla čeljust i stalno neki kvarovi.....tako je dobio nadimak "ranjenik"

zoki.man.fan

#54
još neki busevi imaju nadimke: setra gbr 55 (950) je "zvončica",  983-BB je bio "flaša" a sad nakon obnove je "zmija", nekad je bio jedan sl200 koji je imao dva nadimka "groka" i "leptiriči", sg220 je bio "plavi man" i "pakleni",  sg242h koji je srezan i koji je bio moj miljenik ali je nažalost završio u krivim rukama i kojem je slomljeno barem 20 kardana (sk-472-at) je bio "mile"-----"majstor"koji ga je vozio najviše je volio kick down dok se još bus nije ispravio :'( :'( :'(
ul 240 je "gromče" ;D ;D,
svi busevi imaju svoje nadimke( ipak imamo samo 44 busa)

naravno, ti busevi su dobili nadimke prema reklama koje su imali ili još uvijek imaju i prema nekim speifičnostima u odnosu na druge

zoki.man.fan

u spisku voznog parka nedostaju:

man sl200           SK-983-BB
sanos s515         SK-134-N
sanos s315         SK-338-EK
man FRH282       SK-619-AK
man sg242h       SK-471-AT


i dopuna registracija:

FRH 362             SK-629-BA
O303                  SK-554-AK

5AR


zoki.man.fan

spisku voznog parka još nedostaje MAN UL 240    SK-129-BE

zoki.man.fan

SEZONSKA AUTOBUSNA LINIJA SISAK-SPLIT

Od 3.7. do 30.8.2009 Auto promet Sisak otvara sezonsku autobusnu liniju Sisak-Split.
Linija prometuje pravcem: Sisak, Petrinja, Glina, Vojnić, Slunj, Rakovica, Plitvice, Korenica, Gornje Ploče, autocestom do, Zadar, Biograd, Murter, Vodice, Šibenik, Brodarica, Primošten, Rogoznica, Trogir, Split.

Ta sezonska linija je počela iste godine kada su stigli prvi  ISUZU. Tada je prometovala samo do Zadra, a zbog sve većeg interesa putnika se svake godine produžavala i sada je došla do Splita. Prometuje nekoliko puta tjedno. Moram se "zaletiti" do firme da mogu napisati još neke informacije.

kuba

Sabor HDZ-a u Zagrebu:

malo je lošija slika, sorry...