Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

MSX


shef

Razmišljao sam da li da ovo stavim u "Autotrolejeva crna kronika"  ;D  (izvor Novi List):

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Uvijek isti tip daje neke kvazi vijesti u novine. Baš da je BS

Lion

Jedna zanimljivost. Danas sam u 645 iznad prednjih vrata kod unutarnjeg ogledala primjetio ni manje ni više nego montiran osvježivač zraka, airwick ili tako nešto slično. I to onaj sa senzorom koji valjda svakih 15 minuta ili tako nešto ispusti miris.  ;D
Neka netko proba slikati, ja nisam stigao jer sam primjetio 5 sekundi prije nego sam izašao iz busa.

PS Svakako dobro dođe u ove ljetne dane kad je bus pun miomirisa.
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

zvone16

Budem ti u Pon nabavio fotku ... Tamo stoji već par godina ...
ZvoneXp

little-perfect-fairy

I u 630 je jedan osvjezivac zraka na tom istom mjestu!

ikar

645 je jedan od najočuvanijih prigradskih buseva, svaka čast ekipi!

Shole

Ekipa je odlična, a i uglavnom se ne voze vikendi.  Neznam ima li bus uopće 800 tisuća, a ima 14 godina.

zvone16

Od prigradskih najočuvaniji su : EL202 - 610
                                                  EL262 - 617, 645, 649
                                                  SL222 - 628, 630,631
                                                 
ZvoneXp

Shole

#24
694  sa zastavicama povodom utakmice     na retrovizorima




Na toj smjeni je uvijek neka cool ekipa još od 80-ih i TAM-a 557, uvijek moraju bit posebni

little-perfect-fairy

#25
630 također ukrašen sa zastavama :)




ikar

Opet kao i pred 4 godine: "Nemojte, nemojte, aš će te ga šundrat!"  ;D




tramvajac 92

Meni je najbolje kako uvijek neko završi na krovu  bus123

conecto

Kad ovih dana za vrijeme ovih pljuskova taj conecto počne prokišnjavat bit će kriv Autotrolej. Kak divljaci brzo nađu povod za svoje divljaštvo i nevjerojatno koliko ih u HR ima, al ne daj Bože nešto reći protiv jer oni su na tom krovu od autobusa zbog Rvacke.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Boki651

A što reći, primitivac ostaje primitivac. Za nas je loše pobjeđivati, jer tko zna šta će ostat od države. Kako se uopće popeo gore? >hammer<