Jaska turist, Jastrebarsko [ZG]

Autor autobusi.org, Travanj 24, 2008, 18:47:03

autobusi.org

Jaska turist, turizam, prijevoz, trgovina
Jastrebarsko, Mladinska 21/a


kuba

Cityliner danas u Udbini dovezao hodočasnike:


Tomek

Hm, ova S315HDH je novost u floti jer je ova od koje imamo fotku prodana Nini toursu Višnjan.

busfan

Citat: Tomek  u Ožujak 28, 2010, 19:50:21
Hm, ova S315HDH je novost u floti jer je ova od koje imamo fotku prodana Nini toursu Višnjan.
Da li su nove slike? Jaska je prije imala jos jednu 315HDH koja se prodavala na njihovom  sajtu. Nisu mi bas jasne ove slike pise München 2010, a na trecoj strani autobusi od ATP Vojvodina  ??? Jedino je moguce da su ove prve novije

Tomek

Ne znam jesu li fotke nove. Imaš tu na našem forumu fotku njihove S315HDH koja je sad prodana u Istru(ta je najstarija S315HDH u Hr.), ali ova s njemačke stranice je sad novije nabavljena očito.

busfan

Citat: Tomek  u Ožujak 28, 2010, 21:44:42
Ne znam jesu li fotke nove. Imaš tu na našem forumu fotku njihove S315HDH koja je sad prodana u Istru(ta je najstarija S315HDH u Hr.), ali ova s njemačke stranice je sad novije nabavljena očito.

U pravu si, ovo je vjerovatno novitet, samo da na je viditi malo bolje bus da ocjenimo godiste otprilike. Mene je zbunilo, nekad prije su oni na sajtu prodavali 315HDH, pa je povukli, ali to je vjerovatno ova sa Manoplanove slike. Ova bi po dizajnu sjedista mogla biti i 92god.  ;) Ali naizgled je odlicna

5AR


5AR


mate

#9
Cityliner jucer u Bleiburgu


Tomek

#10
Citat: busfan  u Ožujak 28, 2010, 21:50:00
Citat: Tomek  u Ožujak 28, 2010, 21:44:42
Ne znam jesu li fotke nove. Imaš tu na našem forumu fotku njihove S315HDH koja je sad prodana u Istru(ta je najstarija S315HDH u Hr.), ali ova s njemačke stranice je sad novije nabavljena očito.

U pravu si, ovo je vjerovatno novitet, samo da na je viditi malo bolje bus da ocjenimo godiste otprilike. Mene je zbunilo, nekad prije su oni na sajtu prodavali 315HDH, pa je povukli, ali to je vjerovatno ova sa Manoplanove slike. Ova bi po dizajnu sjedista mogla biti i 92god.  ;) Ali naizgled je odlicna

Otkrili smo da je Setra S315HDH jedna te ista samo je bila prodana Nini toursu iz Višnjana, no kupljena je nazad nakon što je Nini tours prestao s radom.

mate


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Ode danas najstarija u Hrvatskoj Setra S315HDH za Munchen na liniji iz Pribića preko Jastrebarskog

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga