Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

prometnik

ok,hvala,budem vidio
kupi kartu spasi Promet

TAM

Moraš imati patch 2.1 bez toga ti sigurno neće raditi. Meni sva 3 autobusa rade savršeno bez greške nikako poskakivanje ili nestajanje. Autobus ti može poskakivati ako su ti FPS jako mali.
Dani ponosa i slave!
    

prometnik

znam, sad sam instalirao patch i sve super radi  ;D 8-8
kupi kartu spasi Promet

dominik,

Imam jedan problem, nemam zvukova od motora autobusa neovisno o kojem se modelu radi, niti bilo kakvog zvuka izvan autobusa, samo cujem zvukove unutar autobusa.
Da li je netko mozda imao takav problem u OMSI 2. ???

LD470

Ja sam imao taj problem dok sam koristio windows xp, kad sam se prebacio na sedmicu je taj problem nestao.

dominik,

Aha, ja isto koristim win xp, ali recimo na omsi 1 nije bilo tog problema :P

Manas

nije do operativnog sistema..ja sam sad imao taj problem.. bus koji sam danas vozio sad nije imao nikakve zvukove,pa sam uzeo novi i problem rijesen..al mi je kasnije ipak zaledila slika  ;D

dominik,

Ja cujem samo zvukove koji dolaze iz kabine, neovisno u busu.

Josip-Split

trebaš nešto na tipkovnici stisnit,al nesičan se šta  :(

Manas

#24
da da...sjecam se toga..to je bilo na prvom OMSI 2 koji je izasao.. neko F* dugme

od ZETovog repainta za GN2 za sad nece biti nista.. Ne znam kako da uklonim VHH logo na busu tako da repaint necu izbacivat dok taj problem ne rijesim

dominik,

Probati cu nešto tom tipkom.
Hvala svima!

prometnik

imam jos jedan problem sa drei generation, zasto mi na citaru na nijednoj mapi ne radi display  >hammer< ali putnici ulaze u autobus isto kao kad se vidi
kupi kartu spasi Promet

Teutonic

Meni radi displej,nego imam i ja problem-otkad sam instalirao 3 generations imam više lagga na svim mapama,i kad smanjim settingse.

Manas

pa addon Drei G. je veoma zahtjevan i trazi minimalno 4 GB RAMa..za cudo ja imam 2 GB ali mi busevi sa addona rade bolje nego ijedan drugi bus :)

prometnik

taj lagg vam sve ovisi od mape do mape, na obicnom grundorfu nebi niko trebao imati lagg jer je mapa skroz mala,dok za npr: Hamburg trebas imati dovoljno rama da se mapa ucitaje bez lagga...
kupi kartu spasi Promet