Gradske i prigradske linije

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:41:08

Berlingo

Bio je ranije. Naljepili su samo 3A. Kad sam ih ja slikao neki dan otvorili su ga i ubacivali nove vozne redove.

Bari

Citat: kico101  u Siječanj 10, 2010, 16:15:44
Citat: Bari  u Siječanj 10, 2010, 16:00:53
Na stanici Slavka Krautzeka II

http://i49.tinypic.com/25rfki0.jpg
Gdje je 1B? Danas prolazim njezinom trasom i na novim stajalištima još uvijek stoje samo stupovi bez tabela. Hoće li ih stavljati noćas u 23,55?

Očito hoće. Nego nešto me zanima. Na stanici su stavljeni novi vozni redovi. I sad piše vrijeme dolaska. Linija 2 i 8 - 3 minute, a linija 1B - 8 minuta?! ???
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

pa 5 mu je valjda od Strmice do dvorane

Bari

Citat: Shole  u Siječanj 10, 2010, 23:19:11
pa 5 mu je valjda od Strmice do dvorane

Hvala. Moj zajeb. Ostalo mi je da 1B kreće od Dvorane mladosti.
KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Kolega, zar nisi vidio pod punjenjem linija? 618 ti otvara tu liniju!!! ;D ;D ;D

Bari

Citat: Berlingo  u Siječanj 11, 2010, 00:09:36
618 ti otvara tu liniju!!! ;D ;D ;D

...a Autotrolej je najbolje poduzeće na svijetu... ;D
KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo


shef

Bio sad na Srdočima, jedan Citaro čeka korekciju, kod Plodina sreo SG240 kako ide gore, a još jednog Citara dolje kod Kuželke. Nekako su se previše nagurali...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Na 2ci se jedva stiže vozno vrijeme u 10-11 sati. U špici nema šanse!!!

MAKI

Danas 12.27 koju sam čekao  705 kasnio3   minuta ljepo smo počeli.  >:( >:(
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

djuro

Kakvo je stanje s voznim redom, popunjenoscu i koji tipovi vozila prometuju na linijama 1b, 3a, 4a, 5a i 13a?

Berlingo

#371
Citat: Shole  u Siječanj 08, 2010, 12:53:39
I sad ćemo imat dvije linije 2A i 3A koje voze na isto okretište, a jednom na displeju piše "Zapadni Zamet", dok drugom "ul. Ivana Zavidića"  :D
Da, potvrdjujem da je to istina. Na prekidnoj 2A dosao je iz grada 663 i pisalo je Zapadni Zamet. Iz Bezjaka je dosao 655 i pisalo je I.Zavidica.

Berlingo

Citat: NP-549  u Siječanj 08, 2010, 14:18:22
Lako moguće da osvane Conecto tamo, a ne Cacciamali.  Unatoč predviđanjima da će se ukinut 2. smjene koje voze minibusi (OŠ Sveti Matej  Garići i Brnčići) osvanula i treća.  smj. 327.  OŠ Sveti Matej Bezjaki.  Sad ispada da imamo 10 smjena koje voze minibusi, a imamo ukupno 10 minibusa računajući sve prastare Renole.  Predviđam ubrzo u Narodnim Novinama natječaj za još 3,4 papamobila, a do tad bi mogli i 105/106 zalomit na pokoju liniju
Ono sta sam danas vidio u Viskovu kraj skole oko 12.30. Cekali su 642 i 468. Ali ima jos jako zanimljivo. Drustvo im je radio 114. Imao je neku isprintanu papirnatu oznaku. Po dimenzijama ista kao prave. Na displeju nista! Mislim da je to taj za Bezjake.

Berlingo

Citat: djuro  u Siječanj 11, 2010, 15:31:21
Kakvo je stanje s voznim redom, popunjenoscu i koji tipovi vozila prometuju na linijama 1b, 3a, 4a, 5a i 13a?
3A sam vidio 2 puta i to kad je krenuo za Bezjake. Ne kupi nigdje ljude osim jedne stanice koja se zove Zamet-centar. Mozda 5-10 putnika. 5A vidio jednom na rotoru. Ista situacija. Tipovi autobusa od danas su medju slikama.

Dino