AP Varaždin – fotografije (2)

Autor shef, Prosinac 19, 2018, 09:17:52

gorgoroth


gorgoroth


EUROBUSZG

Jel ostalo šta eurobusa na cestama?

Paško

Nijedan. Registriran je još najnoviji AV 120 L, ali navodno je kod Vinceka.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

#288 zadnjih dana vozi za ZG

mate

758 na Varaždin - Split

gorgoroth

#216
Novi Vinodolski

AudiA842


gorgoroth


Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

AudiA842

AK Zagreb , na odmoru do polaska linije Zagreb-Varaždin...

Paško

Krenuo sam prenijeti samo fotku Intoura (jer ga nismo imali), no i ostale su mi odlične pa evo cijeli post. Fotke i tekst by gaspa, originalno na vlakovi-ri forumu

Iako sam se opredijelio za lokalce, ipak jedan stari (slava mu!) srednjeprugaš



Valja reći da danas vozila ovog prijevoznika odlično izgledaju, iako su neka od njih teenageri. Pođimo u prikazu uzlaznim nizom garažnih brojeva (što ne znači nužno kronološki red proizvodnje ili nabave):

681 iz skupine Volvo 8700 (oh, toliko je tu inačica, tu će se snaći tek jedan-dvojica duboko zagriženih forumaša)



Pa onda 705 iz iste skupine koji se muči svojoj veličini nesukladnim ulicama i račvištima



AP Varaždin naglasak stavlja na Volva – 736. Ovaj je ulovljen na međužupanijskoj liniji Varaždin – Gornja Rijeka pri čemu je tek par kilometara zadro u Koprivničko-križevačku županiju.



Pored njega je i 753. Pitam se da li prikaz na displeju stoji jer ga nisu znali isključiti ili se, naprosto, radi o indolentnosti.



Mala promjena glede modela i dekora – 755.



Taman kad si se sviknuo na benelukšane i skandinavce, eto Talijana glumeći iznimku koja potvrđuje pravilo – Ivecov Crossway, 786



I onda, da imamo ne gemišt nego koktel – 789, Mercedes Intouro



Inače, radi se o Intouru L, dužem modelu (troosovinac ne postoji).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gorgoroth

766, 764 na Trsatu


tramvajac 92

Još je živ  ;D Dom sportova

gorgoroth

Opatija