Mjesto za vas, Vodice

Autor Paško, Lipanj 06, 2019, 22:52:30

Paško

Mjesto za vas d.o.o.
Ante Starčevića 40, Vodice
tel. 022 645 778



Negdje na Jadranskoj magistrali na putu iz Šibenika (ako se dobro sjećam, taman prije Šibenskog mosta) u nedjelju sam ugledao svjetloplavi Citaro prve generacije ŠI-972-HE. Nažalost, nismo se zaustavili jer se mom prijatelju koji je vozio žurilo. Mislim da autobus još ima naljepnicu bivšeg vlasnika, vjerojatno austrijskog. Kolega Teutonic kaže mi da je taj bus prevozio radnike, ali je privremeno izvan funkcije. Nadam se da će ga netko uhvatiti...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Citat: amfan  u Lipanj 06, 2019, 22:52:30
Negdje na Jadranskoj magistrali na putu iz Šibenika (ako se dobro sjećam, taman prije Šibenskog mosta) u nedjelju sam ugledao svjetloplavi Citaro prve generacije ŠI-972-HE. Nažalost, nismo se zaustavili jer se mom prijatelju koji je vozio žurilo. Mislim da autobus još ima naljepnicu bivšeg vlasnika, vjerojatno austrijskog. Kolega Teutonic kaže mi da je taj bus prevozio radnike, ali je privremeno izvan funkcije. Nadam se da će ga netko uhvatiti...

Evo i slika ovog autobusa, a vidi se i zašto ne vozi. Točnog vlasnika još ne znam.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

EUROBUSZG


Paško

Napokon sam doznao vlasnika ovog Citara koji je, barem privremeno, zbog sudara završio karijeru. To je građevinska firma Mjesto za vas kojoj je služio za prijevoz radnika. Ne znam je li ga zamijenilo nešto drugo.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!