Linije - razno 2022.

Autor vrba, Siječanj 07, 2022, 23:56:40

Tomek

Primijetio sam već neko vrijeme da 172 stoji u Vrapču (raskrižje) i u smjeru Zaprešića. To prije nije bio slučaj. Ne znam kako je sa 176/177.

jakov5

Citat: Tomek  u Travanj 08, 2022, 23:05:59
Primijetio sam već neko vrijeme da 172 stoji u Vrapču (raskrižje) i u smjeru Zaprešića. To prije nije bio slučaj.
Zar stoji i po danu na Vrapču? Znam samo za večernje polaske.
176/177 u ponedjeljak nije stajala na Vrapču, tako da nju nisu dirali (nadam se da ni neće).
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

MAN truck bus

234 opet pod urizdikcijom APDa. 532, 533 i 536 nazad doma, 224 ostao u APP.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ChRiStIaN

Steta za liniju, bilo ju je lijepo voziti.  pivkan
@ Autobusi Hrvatska @

421

Liniju kao liniju ili vaše APD autobuse ???  ;D
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

234 nije ni loša linija za voziti, i trebao bi jedan vozni red (prvi iz Laništa) voziti APP. Naravno, u tom slučaju bi i prvi sa Glavnog kolodvora koji bi vozio APD trebao kretati u isto vrijeme. Trenutno svi polasci kreću sa Kolodvora.. a sumnjam da polazak u 4:20 opravdava svoje postojanje. S obzirom da ziher treba 15 minuta, vjerojatno je izlaz u 4. Ili možda i prije.

MAN truck bus

Subotom i nedjeljom treba ubaciti dodatni vozni red od 9 do 22 jer ima dosta ljudi, a vozno vrijeme je prilično knap.
Tim bi se moglo povećati vozno vrijeme, a bio bi češći takt.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Redovno bude par slijepih putnika, po dolasku na Kajzericu blijedi pogledi i drhtavim glasom pitanje "a ovaj ne ide do Arene?". rofl
Bar povećavaju statistiku korisnika linije. ;D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Citat: MAN truck bus  u Travanj 10, 2022, 18:34:47
Subotom i nedjeljom treba ubaciti dodatni vozni red od 9 do 22 jer ima dosta ljudi, a vozno vrijeme je prilično knap.
Tim bi se moglo povećati vozno vrijeme, a bio bi češći takt.
Krug jedan sat, sa polascima svakih pola sata? Meni zvuči dosta dobro.

MAN truck bus

Tako je, značajno bolja varijanta od verzije svakih 50 prekrcanih minuta.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

Citat: tramvajac 92  u Travanj 10, 2022, 18:30:52
234 nije ni loša linija za voziti, i trebao bi jedan vozni red (prvi iz Laništa) voziti APP. Naravno, u tom slučaju bi i prvi sa Glavnog kolodvora koji bi vozio APD trebao kretati u isto vrijeme. Trenutno svi polasci kreću sa Kolodvora.. a sumnjam da polazak u 4:20 opravdava svoje postojanje. S obzirom da ziher treba 15 minuta, vjerojatno je izlaz u 4. Ili možda i prije.
GARAŽA 4:00 > GK 4:20, GARAŽA 4:30 > GK 4:50, GARAŽA 5:50 > GK 6:10.
APP bi trebao prve polaske ostvarivati na 107 i 222 kad bi to netko doživio pozitivno kao kod željezničara na 11ci i 12ci gdje dijele pojedine VR.
Za 107 postoji inicijativa 5 VGČ da bude cjelodnevna. Čekamo inicijativu i za 222 u nekom obliku.
https://www.vecernji.hr/zagreb/pet-gradskih-cetvrti-trazi-povecanje-broja-polazaka-na-liniji-busa-107-1533109
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Za 222 već je tražio MO Zapruđe da bude isto, cjelodnevna
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

4 tramvajske linije nisu dostatne?
VGČ Zapruđe samo? Malo je to...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

#209
Traže zbog umirovljenika ali i ostalih koji moraju ići u HZZO u Remetinečkom gaju hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza