Linije - razno 2022.

Autor vrba, Siječanj 07, 2022, 23:56:40

Melisa Kodžoman

Identična stvar i s 225. U četvrtak se vozim u 216 i načujem vozače kako razgovaraju o relevantnosti postojanja 225 nedjeljom.

MAN truck bus

Više bi se isplatio da svaku nedjelju službeni Opel dođe po te 3 babe koje idu na misu nego šta vozi Feniks, a nekad čak Crossway LE ili solo MAN.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

zag

Mene samo zanima tko se sjeti srijedom i četvrtkom stavit zglobne na 110  >hammer<

MAN truck bus

Navodno su putnici linije 111 tražili zglobne na polascima koje ostvaruje 110/2.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

zag

Citat: MAN truck bus  u Travanj 17, 2022, 20:26:45
Navodno su putnici linije 111 tražili zglobne na polascima koje ostvaruje 110/2.

Hvala pivkan

tramvajac 92

Jel moguće da u Velikoj Gorici autobus u danu prođe preko 550 km? Konkretno, nedjelja, onaj što vozi Lukavec, Sasi i Strmec B.

NP-549


MAN truck bus

Konkretnije informacije oko zglobnih na 110. Tražili su izmjenu trasa linija159 i 163, zahtjev je odbijen, a umjesto toga su uvedeni zglobni na 110.

Danas je na 225 vozio 396, a broj putnika vrlo vjerojatno ispod 10, a više oko 0.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

zag

Citat: MAN truck bus  u Travanj 18, 2022, 17:54:00
Tražili su izmjenu trasa linija 159 i 163

Ako se to odobrilo, kamo bi linije 159 i 163 išle? Preko Čeha ili? Možda preko Brezovice?

marin

Citat: tramvajac 92  u Travanj 18, 2022, 16:31:35
Jel moguće da u Velikoj Gorici autobus u danu prođe preko 550 km? Konkretno, nedjelja, onaj što vozi Lukavec, Sasi i Strmec B.
Imamo liniju 176 koja toliko otprilike prođe subotom i nedjeljom.

MAN truck bus

Citat: zag  u Travanj 18, 2022, 18:06:19
Ako se to odobrilo, kamo bi linije 159 i 163 išle? Preko Čeha ili? Možda preko Brezovice?

Tražene su ove trase:

159 > Savski most - Ulica Luje Naletilića - Prigradske ulica - Zadvorska ulica - Hudobočka ulica I. odvojak - Strmečka cesta - Ulica Svete Ane - Obreška cesta - Ulica Luje Naletilića - Savski most.

163 > do okretišta u Odranskom Obrežu i dalje svojom redovnom trasom
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

I kakve ovo ima veze sa 110 buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Odbili jedno, dali im drugo. Vuk djelomično sit kao i što su ovce djelomično cijele.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

zag

Citat: MAN truck bus  u Travanj 18, 2022, 17:54:00
a umjesto toga su uvedeni zglobni na 110.

A hoće li ih stavljati svaki dan? :)evil

BestOne

Danas sam se vozio linijom 140. Prvo moram reći da me začuđuje što još uvijek vozi (očekivao sam da je ZET ukine bez obzira na to što mislim da joj žičara nije potpuna zamjena), a drugo što mislim da nije logično jest izbor autobusa. Zašto vozi City iz 2009, a ne Crossway LE?

BestOne ~ autobusi.org